Menu

Stolik Do Manicure Składany + Torba Bd-3416

Cechy produktu

  • Producent Vanity_B 

Opis

Stolik do manicure składany + torba BD-3416Składany stolik do manicure BD-3416 z kuwetą, spełni oczekiwania zarówno w domu, jak i fachowym salonie kosmetycznym. Stolik duży blat (100cm x 37cm), który pozwoli na swobodę i dobrą organizację pracy.Zamontowana pod blatem kuweta będzie idealna do przechowywania niepokaźnych narzędzi takich jak obcinaczki, pilniczki i inne.Stolik ma 4 praktyczne kółka, które ułatwiają przemieszczanie i gwarantują wygodę pracy.

uzupełniającą zaletą mobilnego stolika jest możliwość jego składania, co pozwala zaoszczędzić przestrzeń, niezwykle ważną w niewielkim pomieszczeniu czy przewożeniu w sytuacji mobilnego gabinetu.Do stolika załączona jest w dodatku niebieska torba poliestrowa, dzięki której w prosty sposób przewieziesz lub przeniesiesz stolik.poręczny i estetyczny.

Łatwy w utrzymaniu w czystości. Kółka upraszczające przesuwanie. Użyteczna kuweta podblatowa. Torba ułatwiająca transport.informacje technologiczne: Materiał: Drewno/metal,wymiary: -wysokość: 77 cm, -szerokość: 100 cm, -głębokość: 37 cm,Waga: ok.

15 kg, wymiary opakowania: 102x21x47cm Okres gwarancji: 12 miesięcy.Skontaktuj się żeby potwierdzić dostępność*Urządzenia objęte gwarancją dłuższą aniżeli 12 miesięcy, po roku czasu muszą zostać poddane płatnej konserwacji...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.