Menu

Urządzenie kosmetyczne laser diodowy depilacja

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Urzadzenie kosmetyczne ELITE-2160 Laser diodowy - najskuteczniejsza depilacja seria fachowych urzadzen Elite to efekt dlugoletnich doswiadczen wloskiej firmy Technology i odpowiedz na wysokie wymogi i oczekiwania Klientów na calym swiecie.

Oferowane urzadzenia umozliwiaja wykonanie zabiegów kosmetycznych na najwyzszym poziomie z zachowaniem bezpieczenstwa Klienta. Urzadzenia kosmetyczne Elite posiadaja 10 calowy kolorowy wyswietlacz dotykowy, który umozliwia konfiguracje urzadzenia, a także w czytelny sposób prowadzi poprzez kolejne fazy zabiegów.

Wysoka jakosc produktów potwierdza dwuletnia gwarancja. Laser diodowy Elite to najskuteczniejsze urzadzenie do usuwania owlosienia. Zabieg jest bezpieczny i wydajny. Wyjątkowo wysoka skutecznosc w leczeniu, uzyskana jest dzieki spowolnieniu wzrostu a nastepnie stopniowego zaniku niepozadanego owlosienia.

Laser Diodowy Elite ma wyjątkowo duza efektywnosc i pozwala na oddanie 10 000 000 „strzalów" co w przeliczeniu na cene wynosi zaledwie 1,5gr (0,015pln) za „strzal" technologia lasera diodowego do usuwania wlosów jest oparta na selektywnej dynamice swiatla i ciepla.

Laser przechodzi przez powierzchnie skóry w celu osiagniecia korzenia mieszka wlosowego. Urzadzenie laserowe Elite uzywa dlugosci fali swietlnej 808nm, wydajnej na melanocyty mieszków wlosowych.

Spójne swiatlo lasera jest w stanie dokladnie dotrzec do mieszków wlosowych bez uszkodzenia otaczajacych tkanek. Wydajnosc laserowego usuwania wlosów zalezy wielkosci i pigmentacji wlosów. Zadowalajace wyniki sa juz po okolo szesciu sesjach co oznacza redukcje 80% niechcianych wlosów.

Nastepnie, moze byc potrzebne kilka okazjonalnych sesji, lecz to zalezy od fizjologicznej reakcji kazdego pacjenta. Laserowe eliminowanie wlosów pozostawia skóre miekka i lsniaca. Mocne strony: latwy w uzyciu dzieki innowacyjnemu oprogramowaniu i zastosowaniu ekranu dotykowego pozwalajacego wybrac cere, kolor i strukture wlosów w celu wykonania ukierunkowanego leczenia.

gwarantowana wydajnosc przy rozwiazaniu problemu niepozadanego owlosienia w mniejszej liczbie sesji w porównaniu z ilość sesji innych sposobów usuwania wlosów. Duza ilosc oddawania „strzalów", powtórzenie spotów: od 1 do 12 na sekunde najwyzsze bezpieczenstwo Klienta, laser dziala starannie, a urzadzenie jest wyposazone w uklad do chlodzenia skóry najwyzsze bezpieczenstwo operatora, urzadzenie jest zgodne z norma ISO 13485:2003 minimalizowanie i redukcja kosztów zabiegów, rekojesc zagwarantuje wysoka produktywnosc, poniewaz moze byc wykorzystywana do 10 000 000 „strzalów" wsparcie o produkty kosmetyczne (Isol), testowane dermatologicznie, które pozwalaja wykonac zabiegi.

części skladowe Z urzadzeniem: - 3 lata gwarancji - pakiet kosmetyków - dostawa ze szkoleniem - bannery reklamowe atrybuty technologiczne - typ lasera - Laser diodowy niemiecki - laser dlugosc fali 808nm - moc 600 Watt - wymiar plamki 16X16mm (2,56 cm 2) - powtórzenie od 1 do 15 „strzalów" na sekunde.

- szybkosc impulsu od 10ms Do 300ms - chlodzenie powietrzem - rekojesc - 10 milionów „strzalów"

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.