Menu

Urządzenie kosmetyczne sauna infrared XILIA

Cechy produktu

  • Producent cosnet 

Opis

Latwe w obsludze urzadzenie fachowej, uwielbianej w Europie wloskiej firmy Over Line, z uzyciem podczerwieni sluzacej do przeprowadzenia zabiegu za pomoca ciepla. Oryginalny design wspaniale pasujacy do kazdego gabinetu kosmetycznego, Spa & Wellness.

Aparat jest wyposazony w dotykowy panel sterujacy po kolei wszystkimi czynnosciami. Poprzez zwiekszenie podstawowej przemiany materii, zabieg ma na celu osiagniecie idealnej sylwetki. Sklada sie z jednostki centralnej komputera wyposazonego w specjalny mikroprocesor, który jest w stanie zorganizowac rózne automatycznie zmienione temperatury w czterech oddzielnych fazach.

Na urzadzeniu zostalo ustawione osiem programów zabiegów, które sa najczesciej uzywane. Dodatkowo aparat posiada karte pamieci, która umozliwia zapamietywanie zabiegów i spersonalizowanie ich dla kazdego klienta z osobna.

Efekty zabiegu widoczne sa nawet po pierwszym razie. Róznica obwodu wynosi okolo 0,5 cm. Urzadzenie samo steruje ustawiana temperatura, dziala na zasadzie sauny. Zabieg błogi, daje uczucie relaksu.

Nie wymaga ingerencji kosmetyczki. Po ustawieniu parametrów urzadzenie praktycznie samo wykonuje zabieg, kosmetyczka tylko pilnuje jego prace. Zastosowanie: Do przeprowadzania zabiegu ujedrnienia, zmniejszenia tkanki tluszczowej.

Sposób uzycia: Na skóre nakladamy trafnie do zabiegu nasaczone ponczochy, nastepnie nakladamy folie (kreujemy okluzje). Owijamy uda, ramiona i brzuch pasami emitujacymi podczerwien. Ustawiamy program, adekwatne cechy, temperature i czas.

Dzieki stymulacji cieplem nastepuje wzrost metabolizmu tluszczów. Doglebne cieplo wyprodukowane przez promienie podczerwone, które wchodza w kontakt ze skóra, penetruja tkanki tluszczowe o 5-6 centymetrów.

Zabieg miły, dziala na zasadzie sauny (cialo lekko sie nagrzewa). Po zabiegu zdejmujemy bandaze, a cialo przemywamy woda. Zabieg trwa 30 minut. Urzadzenie wykonuje 8 programów: cellulit ( 1 etap), cellulit (2 etap), lekki cellulit (3 etap), wyszczuplanie nóg, wyszczuplenie ramion, zabieg na kapilary, wyszczuplenie ud i posladków i swiatlo zatorów naczyn.

elementy skladowe: - baza z wózkiem i pólka, opcja:(szuflada), - karta pamieci, - pasy na brzuch, posladki, uda, ramiona, - instrukcja wymiary: dlugosc 580mm x szerokosc 490mm x wysokosc 1180 mm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.