Menu

ZESTAW DO PODOLOGII MAX FOTEL UNIT FREZARKA AKCESORIA

Cechy produktu

  • Producent Activ 

Opis

mistrzowski pakiet do gabinetu podologicznego.

W skład zestawy wchodzi:
- Fotel elektryczny Azurro 870s Pedi 1 szt.
- Unint podologiczny Y-300 1 szt.
- Sterylizator U-VC Blue 1 szt.
- Frezarka Syis Podo Line 1 szt.
- Lampa lupa 6025 do blaty 1 szt.

Fotel

postępowy fotel kosmetyczny regulowany elektrycznie, gwarantujący komfort podczas zabiegu nie tylko pacjentom, lecz i osobom wykonującym zabieg.
Ciche silniki elektryczne umożliwiające szybką i wygodną regulację fotela.
Fotele posiadają wyprofilowane i wyjątkowo komfortowe siedzisko, są wytrzymałe, a także niezwykle jednostajne.
Dzięki podnoszonym podłokietnikom łatwiej klientowi zając miejsce na fotelu.
spory zakres regulacji elektrycznej góra-dół umożliwia indywidualne dostosowanie wysokości fotela do wzrostu osoby wykonującej zabieg i radzaju zabiegu.
Tapicerka z wysokiej jakoś ekoskóry.
Fotele elektryczne przystępne w szerokiej gamie kolorystycznej.
nowoczesny design i funkcjonalność w jednym.

informacje technologiczne:
wysokość min 60cm
wysokość max 98cm z kołyską 118cm
szerokość siedziska 55cm
długość siedziska 50cm,
szerokość oparcia 53cm
długość oparcia 56cm
szerokość zagłówka 30cm
długość zagłówka 28cm

Unit

profesjonalny unit podologiczny, konkretnie produkowany z szufladami wraz ze specjalną szufladą na sterylizator UV-C, a także półką na frezarkę. Dopełnieniem całości jest uchwyt na lampe lupę TUBE a metalowo-gumowe kółka zapewniają mobilność. Pomocnik został wykonany by ułatwić pracę osobie wykonującej zabieg.

rozmiary:
- wysokość: 84 cm
- szerokość: 88 cm
- głębokość: 40 cm

Sterylizator

Urządzenie do dezynfekcji UV-C blue ma prostą konstrukcję i minimalne gabaryty.
Urządzenia podczas działania wykorzystują promieniowanie UV-C o długości fali 254 nm, które niszczą formy wegetatywne mikroorganizmów. Jest to urządzenie do dezynfekcji suchej (promieniami UV-C) bez stosowania roztworów chemicznych i nie ma niebezpieczeństwa przedawkowania. Narzędzia powinny być umyte i osuszone. Elementy o budowie złożonej powinny być maksymalnie rozwarte i rozmontowane, tak aby światło ultrafioletowe obejmowało całą powierzchnię. Dezynfekcja jest skuteczna gdy promienie UV-C padają bezpośrednio na element.

pokrywa produkowana z wysokiej jakości materiału,
Do dezynfekcji używane jest światło ultrafioletowe.

Czas dezynfekcji 45 min.

informacje technologiczne:
Zasilanie: 220-240V
Moc: 8W
wymiary:
dlugość: 40cm
szerokość: 30cm
wysokość: 15cm

Frezarka

Frezarka SYIS PODO LINE została zaprojektowana i zbudowana zgodnie z Dyrektywą 93/42/EWG dotyczącą sprzętu medycznego, a dokonane w niej modyfikacje gwarantują jakość i bezpieczeństwo.
Urządzenie jest przeznaczone do leczenia dolegliwości stóp oraz profesjonalnych zabiegów pedicure i może być obsługiwane wyłącznie przez wykwalifikowanego podologa albo pedicurzystkę. Frezarka (mikrosilnik) charakteryzuje się płynną regulacją obrotów do 30.000 na minutę, z możliwością zmiany kierunku prawo – lewo,, a także pochłaniaczem pyłu. Nieodzowną zaletą urządzenia jest elektroniczny wyświetlacz pozwalający kontrolować intensywność zabiegu, a także niezwykła moc turbiny ssącej 300 W.
Frezarka posiada licznik napełnienia filtra.
Frezarka przystępna jest w odcieniu białym.

Cały pył, który pozyskiwany jest podczas pracy zasysany jest do turbiny ssącej czyli pochłaniacza. Dzięki czemu osoba, która wykonuje niemało zabiegów dziennie nie wdycha całego ścieranego materiału. Chroni przez to z reguły swoje płuca. Praca frezarką z pochłaniaczem ma jeszcze jedną zaletę, mianowicie pył nie krąży po pokoju, w którym wykonywany jest zabieg. Dzięki czemu nie osadza się na meblach i przedmiotach, i nie rozmnażają się tam bakterie i wirusy zasiedlające naskórek oraz paznokcie. Podsumowując pochłaniacz nie jest stosowany tylko ze względów estetycznychw dodatku higienicznych, i zdrowotnych. Wybierając frezarkę przeznaczoną do zabiegów pedicure warto wybrać tę która posiada pochłaniacz.

dane technologiczne:
Napięcie: 230 V/50 Hz
Turbina ssąca: 300 W
Mikrosilnik: 50W 5,86 Nm / 30.000 obrotów/min
wymiary opakowania
Waga: 4,0 kg (pakiet)
Bezpiecznik: T3.15 A
Klasa izolacji: 2, rodzaj B
Natężenie hałasu 68-78 dB

Lampa

Lampa znamionuje się wyjątkowo niskim poborem mocy, a także długowiecznością żarówek LED (około 4000h). Umożliwia oglądanie skóry w rozszerzeniu przy jednoczesnym idealnym oświetleniu.
wykorzystywana w dodatku przy zabiegach manicure i pedicure, makijażu permanentnym czy depilacji. Szkło antyrefleksyjne i nie sprawia bólu oczu przy dłuższej pracy. Nieprzeciętnie nadaje się do gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych, weterynaryjnych, a także znajduje zastosowanie w innych branżach.

informacje technologiczne:
- 60 diód ledowych
- 560 lumenów
- napięcie: 230V
- moc: 6W
- długość ramienia: 90cm
- średnica soczewki: 12cm
rozmiary: 75*23*10

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.