Menu

Karty Afirmacyjne KOBIET.OM - Natalia Kaleta

Cechy produktu

  • Producent WINGS OF MIND 

Opis

pań.om

to projekt skierowany do wszystkich kobiet. Tych młodych, dojrzałych, mam, businesswoman, artystek i tych dopiero poszukujący swojej drogi. W tytule tej linii występuje też słowo „OM". Jest to wibracja czegoś nowego, początek wszelkiego, nasze źródło. I taką wibrację niosą ze sobą afirmacje znajdujące się w tej talii.

Słowa mają niezwykłą moc!

Przy każdej ważnej okazji, składając naszym bliskim życzenia, przenosimy poprzez nie pozytywny ładunek, życzliwość i dobroć. Łagodzimy za ich pomocą spory, pocieszamy, opisujemy swoje uczucia, doceniamy i wspieramy. Towarzyszą nam cały czas, dlatego warto zadbać o to,za każdym razem niosły ze sobą pozytywny ładunek i dawały poczucie bezpieczeństwa i spokój. A co gdyby tak zacząć kierować te korzystne słowa w dodatku do siebie? Każdego dnia, nie tylko życzyć sobie należycie, lecz i powtarzać pewne zwroty, by coś w sobie docenić, zmienić albo aktywować. Nasz mózg nie jest obojętny na działania, które są powtarzalne. Słowa, należycie jak dodają otuchy naszym bliskim, są również w stanie dać wiarę w siebie nam i zachęcić nas do zmiany perspektywy postrzegania swojego życia.

Afirmacje

Niekorzystne myśli, w których kreowaniu jesteśmy mistrzami, powinniśmy zastąpić tymi pozytywnymi. Nie po to, aby żyć zupełnie w oderwaniu od rzeczywistości, lecz po to żeby zbierać i rozwijać w sobie siłę i motywację, np. Do tego, by sterować swoim życiem i podwyższać się wtedy, kiedy zdarzy nam się upaść. Nie wprowadzaj organizmu w stan gotowości, a ciała w stan napięcia. Zacznij patrzeć na życie z przyjemnością i wdzięcznością. dobre słowa i wzmacniające myśli, mają za zadanie rozbudzić w nas chęć życia, pasję, motor do rozwoju.

W tej niezwykłej talii odszukasz 65 kart. Każda z nich niesie afirmację na jeden dzień. Miej ją przy sobie lub powieś w widocznym miejscu i pozwól rozbudzać w sobie jej moc.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.