Menu

CZARNY PAS Z NABOJAMI NA DWA REWOLWERY SKÓRA

Cechy produktu

  • Producent Denix 

Opis

WYOBRAŹ SOBIE JAK TA spektakularna REPLIKA UDEKORUJE TWOJE WNĘTRZE.

WYOBRAŹ SOBIE PEŁNE PODZIWU I ZAZDROŚCI MINY TWOICH ZNAJOMYCH.

WYOBRAŹ SOBIE JAKĄ RADOŚĆ MOŻESZ SPRAWIĆ TAKIM PREZENTEM OBDAROWANEJ OSOBIE.


(708)

Materiał:
skóra naturalna
Producent: Denix Hiszpania

długość 126 cm
waga: 1,1kg

"Kowboj (ang. Cowboy), pasterz bydła w Ameryce, zajmował się na dodatek hodowlą koni. Kowboje obok Indian, bandytów i szeryfów stali się ulubionymi bohaterami westernów.

Stereotypowy (westernowy) kowboj był podziwianym przez innych symbolem wartości i sprawiedliwości. Nosił on kraciastą koszulę, dżinsy i kapelusz, a w głównej mierze także buty z ostrogami. Biegle posługiwał się lassem i noszonymi u pasa rewolwerami. Swoje życie kowboje spędzali na pilnowaniu i pędzeniu stad bydła. Tę monotonną egzystencję urozmaicali wizytami w saloonach, gdzie swoje skromne zarobki najczęściej przepijali. Znanym na całym świecie tego typu kowbojem jest choćby sławna postać komiksowa, Lucky Luke. Taki obraz kowboja jest jednak częścią wylansowanego przez Hollywood mitu dzikiego zachodu, w rzeczywistości (szczególnie w USA i Argentynie), uchodzili oni za ludzi wyalienowanych, dzikich i niebezpiecznych"1.


1-http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Kowboj&oldid=15260929

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.