Menu

Apple TV Remote

Cechy produktu

  • Producent Apple 

Opis

Pilot Apple Remote we współpracy z iPodem i telefonem iPhone
Podłącz iPoda do domowego zestawu stereo, energicznych głośników lub telewizora, weź do ręki pilota Apple Remote i korzystaj ze swobody sterowania odtwarzaczem z drugiego końca pokoju. Podłącz iPoda do stacji dokującej Apple Universal Dock i wybierz listę utworów, pokaz slajdów lub film. Potem usiądź wygodnie i zrelaksuj się przy ulubionych albumach i filmach. Masz ochotę posłuchać kolejnej piosenki, lecz nie chce Ci się wstawać z fotela? Nie ma problemu! starczy, że naciśniesz przycisk Następne na pilocie Apple Remote. Twój iPhone dzwoni i chcesz odebrać? Naciśnij po prostu przycisk Wstrzymaj — po zakończeniu rozmowy możesz kontynuować słuchanie muzyki czy oglądanie filmu od ostatniego miejsca.

Pilot Apple Remote we współpracy z komputerem Mac

Pilot Apple Remote zagwarantuje pełną kontrolę nad muzyką, zdjęciami, filmami i płytami DVD z dowolnego miejsca w pokoju. Powiększ głośność. Pomieszaj. Przejdź do następnego rozdziału na płycie DVD. Odtwórz pokaz slajdów, film domowy przygotowany w iMovie, a nawet zwiastun filmu.

Pamiętaj, Apple TV może komunikować się jedynie z jednym pilotem naraz.

Do gier z udziałem wielu uczestników niezbędne będzie urządzenie iOS albo kontroler.


pasuje do

Modele Apple TV:
- Apple TV (2. Generacji)
- Apple TV (3. Generacji)


Akcesoria w zestawie

- Pilot Apple Remote
- Bateria (CR 2032)
- Podręcznik użytkownika

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.