Menu

Baseus Let's Go Mesh | Podstawka regulowana, stojak podkładka pod laptopa do 16''

Cechy produktu

  • Producent Baseus 

Opis

Dla jeszcze bardziej komfortowej pracy z laptopem firma Baseus zaprojektowała przenośny stojak na laptopa. To szczególnie użyteczny gadżet, który zwiększy nie tylko wygodę użytkownika, lecz też zabezpieczy sprzęt przed przegrzewaniem się. To zasługa otworów z siatki, które pokrywają całą powierzchnię, tym samym gwarantując rozprowadzanie ciepła. Ma 5-stopniową regulację kąta nachylenia, aby widoczność ekranu była dobra w każdych okolicznościach.

Specyfikacja:

  • producent: Baseus
  • Materiał: PC + elementy z żelu krzemionkowego + metal
  • proces: Formowanie wtryskowe
  • Kompatybilny z: laptopami z przekątną ekranu maksymalnie 15 cali, tabletami, książkami
  • rozmiary: 287 mm x 207 mm x 0,8 mm

Jak papier

zarówno rozmiar tego stojaka, jak ponadto jego drobna waga i minimalna grubość przywodzą na myśl… kartę papieru. Jest niezwykle cienki, lekki, a także ergonomiczny, zatem zabierzesz go ze sobą do torby lub plecaka i nie odczujesz dodatkowego bagażu!

Regulacja stopni

Baseus Let''s go Mesh Portable laptop Stand ma 5-stopniową regulację kąta nachylenia, co pozwala nad wyraz precyzyjnie ustawić monitor. Do wyboru są następujące wartości: 10, 15, 20, 25, 30 poziomów. Po wybraniu właściwej starczy zablokować stojak, aby pozostał w takiej pozycji, jaką wybrałeś.

Pozwala to na rewelacyjną konfigurację sprzętu,wygodne było korzystanie z multimediów, a także pracowanie. Tak obszerny zakres regulacji sprawia, że gadżet docenią osoby o niezwykle rozmaitym wzroście. Dzięki tej opcji będą oni mogli przybrać i utrzymać dobrą postawę ciała.

Dobra wentylacja

Postawiony na stojaku laptop, nawet jeśli jest używany przez mnóstwo godzin, nie jest zagrożony przegrzaniem się. Za trafną wentylację i odprowadzanie ciepła odpowiadają otwory, które umieszczono na powierzchni, inspirując się ułożeniem na plastrze miodu.

Wyselekcjonowane materiały

Dla uzyskania trwałego i potężnego gadżetu firma zastosował wysokiej jakości materiały. Podnóżek jest stworzony z metalu i ma zarys prostokąta, co gwarantuje idealną podporę całego blatu. Ten element jest składany, co gwarantuje dużą wygodę na czas przechowywania i transportu.

Dolną część podstawki, na której jest oparte laptop pokrywa żel silikonowy krzemionkowy, który wykazuje silne cechy antypoślizgowe. Twój sprzęt będzie więc zrównoważony i niezdolny do przesuwania się.

Dla kogo?

Ten stojak Baseus został zaprojektowany z myślą o właścicielach notebooków ze średnią ekranu poniżej 15 cali. Jego wymiar wynosi 287x207x0,8 mm. Taka powierzchnia pozwala również użytkować go w inny sposób, tj. Jako podkładkę pod książkę, tablet czy pod dokumenty.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.