Menu

BASEUS PLANET ŁADOWARKA BEZPRZEWODOWA 2w1 BIAŁA

Cechy produktu

  • Producent BASEUS 

Opis

Ładowarka bezprzewodowa Baseus Planet 2in1 w odcieniu białym to ergonomiczne urządzenie, umożliwiające szybkie i bezpieczne odnawianie energii w smartfonie, a także w zegarku Apple Watch. Kompozycja akcesorium składa się z dwóch elementów, którymi są cewka ładująca oraz stand do oryginalnej ładowarki do Apple Watch. Pierwszy z części zezwala na bezprzewodowe ładowanie smartonów z technologią Qi. Drugi to praktyczny zwijacz do kabla, który służy do umieszczenia w nim ładowarki AppleWatch.
Budowa zwijacza umożliwia komfortowe schowanie i owinięcie na nim kabla oraz na podłączenie go do ładowarki Baseus Planet 2in1, stwarzając dzięki czemu jedno urządzenie. Składnik ten jest prosty do wyjęcia z całej konstrukcji akcesorium, dzięki temu istnieje możliwość korzystania z niego osobno, jako ładującego stojaka do smart zegarka. Dodatkowo posiada także składaną podpórkę, pozwalającą na wertykalne i horyzontalne ustawienie smartwach'a w trakcie ładowania.
Ładowarka gustowne, matowe wykończenie i prosty i bezkompromisowy design. Została wytworzona z dwóch trwałych tworzyw TPU oraz z poliwęglanu, które zapobiegają przegrzewaniu się urządzenia.
Podstawka na dodatek została pokryta antypoślizgowymi podkładkami, minimalizującymi przesuwanie się akcesorium po śliskiej powierzchni. Wewnątrz natomiast zastosowano wysokiej jakości miedziane oploty, które odpowiadają za bezpieczne i prędkie przesyłanie energii. System ochrony zabezpiecza podłączone urządzenia przed przegrzaniem i przepięciem, utrzymując stale niską temperaturę w trakcie ładowania.
Ładowarka indukcyjna Baseus Planet 2in1 to wygodne i niezwykle funkcjonalne urządzenie, które pozwala na zminimalizowanie ilości przedmiotów znajdujących się w naszym otoczeniu, w domu i z miejscu pracy.
parametry towaru:
- 100% Oryginalny
- Zapakowany w oryginalne opakowanie
- Urządzenie z poręczną funkcją 2in1
- Funkcja zasilania dwóch maszyn równocześnie
- wyposażone w cewkę ładującą i zwijacz do kabla
- Możliwość wyjęcia stojaka i użytkowania go osobno
- pozwala na podłączenie ładowarki Apple Watch
- Obsługa smartfonów z technologią Qi
- wyprodukowane z trwałych materiałów TPU i PC
- Prąd wyjściowy: DC 9V=2A / 12V=2A
- wymiary: 200 x 100 x 19.2mm
- Waga: 172g
komplet gromadzi:
1 x Ładowarka Indukcyjna Baseus Planet 2in1
1 x kabel Type-C

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.