Menu

Corsair Mysz gamingowa M55 Pro RGB 12000DPI Czarny

Cechy produktu

  • Producent Corsair 

Opis

Mysz gamingowa M55 Pro RGB 12000DPI Black Mysz gamingowa CORSAIR M55 RGB PRO upraszcza wygrywanie dzięki uniwersalnej konstrukcji, która pasuje dla osób prawo- i leworęcznych, niezależnie od stylu chwytania.

Jestwyposażona w czujka optyczny o wysokiej precyzji 12 400 DPI. WYBIERZ STRONĘM55 RGB PRO waży jedynie 86 g, a jej lekka i wszechstronna konstrukcja dla osób prawo- i leworęcznych zezwala na grę na najwyższym poziomie przy użyciu najwygodniejszego chwytu: całą dłonią, palcami albo koniuszkami palców.

Zwycięska precyzjaCzujnik optyczny o rozdzielczości 12 400 DPI umożliwia śledzenie ruchu z wysoką dokładnością i przejęcie kontroli nad grą. Trwała konstrukcjaDzięki opornej konstrukcji z przyciskami Omron wytrzymującymi 50 milionów kliknięć i najwyższej klasy przewodem z oplotem mysz M55 RGB PRO może wytrzymać niemało lat intensywnych sesji gry.Akcesoria w komplecie: rozmiary: Pozostałe właściwości:...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.