Menu

Drukarka paragonowa NPOS Thermal T-260 (bonowa) Drukarka, która dzięki swojej wszechstronności i niezawodności sprawdzi się w każdym miejscu.

Cechy produktu

  • Producent Novitus 

Opis

Drukarka paragonowa NPOS Thermal T-260 (bonowa)Drukarka NPOS T-260 to urządzenie, które dzięki swojej wszechstronności i bezawaryjności sprawdzi się w wielu miejscach, wszędzie tam gdzie dane przekazywane są na odległość np. Do druku dokumentów magazynowych itp. Z zasady takie drukarki użytkowane są jednak w barach i restauracjach do wydruku zamówień na kuchni. Główne atuty urządzenia:- szybkość wydruku aż do 300 mm/sekundę,- porty komunikacyjne: USB, RS i LAN w standardzie,- obcinacz papieru,- progresywny design pozwalający na umieszczenie drukarki w eksponowanych stanowiskach sprzedażowych,- obsługa kodów kreskowych: UPC-A/UPC-E/JAN13(EAN13)/JAN8(EAN8)/CODE39/ITF/CODABAR/CODE93/CODE128....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.