Menu

Gwizdek FERGUSON Smart Whistle Różowy

Cechy produktu

  • Producent FERGUSON 

Opis

Smart Whistle – co to?Smart Whistle to INTELIGENTNY gwizdek po który możesz sięgnąć w przypadku zagrożenia życia albo zdrowia. Ma on za zadanie powiadomić otoczenie i Twoich najbliższych,Ci trzeba pomocy.Tryby działania alarmu osobistego Smart WhistleUruchomienie alarmu może odbyć się w dwojaki sposób.

Jeśli odnajdziesz się w przypadku zagrożenia, a w pobliżu znajdują się osoby, które być może będą mogły Ci pomóc, zagwiżdż w Smart Whistle i wołaj o pomoc. Drugim sposobem jest „ciche" wywołanie alarmu przez naciśniecie poprzez 2 sek.

przycisku alarmowego na gwizdku.W obu przypadkach o alarmowym stanie zostaną powiadomione przy pomocy połączenia telefonicznego (system Android), SMSa i emaila najbliższe Ci osoby, które zdefiniowane zostały w ustawieniach urządzenia.Smart Whistle - korzyściW momencie gdy na urządzeniu zostanie aktywowany alarm do zdefiniowanych w ustawieniach osób zostaną rozesłane SMSy i emaile zawierające lokalizację zagrożonej osoby.

Aplikacja WISO obsługująca urządzenie zezwala na śledzenie położenia osoby znajdującej się w niebezpieczeństwie.Smart Whistle – dla KOGO?To urządzenie będące alarmem osobistym zostało wykonane z reguły z myślą o dzieciach i osobach starszych.

Jednak wszystkie osoby, które mogą być narażone na agresję ze strony otoczenia z powodzeniem mogą z niego korzystać.wymogi dotyczące urządzeniaDo dobrego działania alarm Smart Whistle wymaga synchronizacji ze smartfonem.

Oto oczekiwania, które użytkownik musi spełnić aby urządzenie spełniło swoje funkcje:- Smartfon (iPhone lub Android) z zainstalowaną aplikacją WISO, skonfigurowaną i połączoną z inteligentnym gwizdkiem.- Włączone funkcje Bluetooth® i lokalizacji w ustawieniach smartfonu.

Pozwolenie aplikacji WISO na używanie danych lokalizacji. W przeciwnym wypadku kontakty nie będą informowane o Twoim położeniu.- Działający mobilny internet, aby aplikacja WISO mogła wysyłać powiadomienia.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.