Menu

Qoltec Drukarka paragonowa | termiczna | max.72mm

Cechy produktu

  • Producent Qoltec 

Opis

termiczna drukarka paragonowa POS producenta Qoltec to świetne rozwiązanie do drukowania pokaźnej ilości zróżnicowanego typu paragonów. Drukarka wykorzystuje metodę druku bezpośredniego na podłożu, które jest czułe na temperaturę, nie wymaga więc atramentu ani tonera.

Wydruki będą wykonywane natychmiast przez nagrzanie kompatybilnego papieru cieplnego. Drukarka jest sprawna, a materiały eksploatacyjne niezbędne do wydruku są tanie i dostępne, co jest kolejną zaletą produktu.

zaopatrzona została w opisane wg funkcji diody, które odpowiednim kolorem podświetlenia zasygnalizuje stan papieru albo głowicy. Dzięki prędkości drukowania równej 250 mm/s w sposób szybki i produktywny otrzymasz oczekiwany paragon.

Pozostałe właściwościTemperatura używania: 0°C do +40°C Temperatura przechowywania: -20 do +70 Wilgotność: 5% do 95% Żywotność drukowania: 100 km Wykrywanie błędu głowicy drukarki: Tak Wejściowe zasilanie sieciowe: 24V - 2,5A typ papieru: termiczny papier do drukarek paragonowych zastosowanie: Przemysł oraz handel, drukowanie potwierdzeń i informacji, paragonów, rachunków, recept, faktur czy biletów

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.