Menu

Seagate Backup Plus Hub 8TB 3,5'' STEL8000200

Cechy produktu

  • Producent Seagate 

OpisWybrane cechyFormat 3,5"
Interfejs USB 3.1
pojemność w GB 8000 GB
Ogromna liczba miejsca. I nie tylko.

Dysk Backup Plus do komputerów stacjonarnych Seagate so pojemnościach 8 TB wraz z opcjonalnym koncentratorem USB 3.0 hub. Zgodność z różnorodnymi platformami, wyśmienita bezusterkowość i szybkość zezwalają na tworzenie kopii zapasowych dowolnej zawartości.


Kopie zapasowe. Łączność. Ładowanie.

Dwa umieszczone z przodu zintegrowane porty USB pozwalają na tworzenie kopii zapasowych plików, cennych fotografii i filmów, a równocześnie podłączenie i naładowanie tabletu, smartfonu lub kamery.


Proste tworzenie kopii zapasowych w komputerach PC

Twoje ulubione pliki, zdjęcia i filmy mogą zostać w prosty sposób zabezpieczone przez wykorzystanie programu do tworzenia kopii zapasowych firmy Seagate, który jest przystępny do pobrania.


Użytkownicy systemów Mac i Windows

Z przenośnych dysków Backup Plus można łatwo korzystać zamiennie na komputerach PC i Mac - bez konieczności ponownego formatowania. Starczy zainstalować sterowniki NTFS na komputerze Mac i gotowe.


Niesamowite fotografie. Niezwykła prostota.

Prosta edycja, organizacja, przechowywanie i udostępnianie zdjęć w pełnej rozdzielczości z dowolnego miejsca dzięki 2-miesięcznemu bezpłatnemu członkostwu w ramach planu Adobe Creative Cloud Photography


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.