Menu

TP-LINK TL-SG1016

Cechy produktu

  • Producent TP-LINK 

Opis

16 portowy przełącznik TL-SG1016 Gb to urządzenie dopasowane do montażu w szafie, umożliwiające obsługę gigabitowego połączenia Ethernet. Każdy z 16 portów urządzenia ma funkcję samoczynnego krosowania MDI/MDIX pozwalając na szybką instalację urządzenia bez konieczności sprawdzania rodzaju użytych kabli. Ponadto, przełącznik TL-SG1016 jest przychylny dla środowiska, gdyż korzysta z progresywnej technologii pozwalającej zaoszczędzić do 15%* zużytej energii.
Przełącznik nowej generacji TL-SG1016 korzysta z technice umożliwiającej zwiększenie przepustowości sieci przy znacznej oszczędności energii. Urządzenie samoczynnie dopasowuje zużycie prądu w zależności od statusu połączenia i długości kabla, dbając o ochronę środowiska naturalnego. Urządzenie jest zgodne z europejską dyrektywą RoHS, ograniczającą wykorzystanie sprzętu wykonanego z niebezpiecznych dla środowiska materiałów. Dodatkowo, 80% opakowania towaru pasuje do ponowego przetworzenia.
Urządzenie instant wykorzystuje architekturę płynnego przełączania kompletów danych w sieciach przewodowych. Produktywność przełączania wynosi 32Gb/s, dzięki temu użytkowana jest maksymalna przepustowość łączy. Tablica adresów MAC o wielkości 8K zapewnia skalowalność nawet wielkich sieci. Wsparcie standardu kontroli przepustowości dla trybu pełnego dupleksu (802.3x), a także funkcji backpressure dla trybu pół dupleksu zapewnia płynny ruch sieciowy i bezawaryjną transmisję informacji.
automatyczna obsługa przełącznika dzięki funkcji plug and play zapewnia prostą i bezproblemową instalację. Urządzenie nie wymaga dopełniającego oprogramowania. Dzięki funkcji MDI/MDIX nie ma konieczności zastosowania krosowanych kabli albo portów uplink. Funkcja samoczynnej negocjacji połączeń namierza na każdym porcie szybkość podłączonego urządzenia (10, 100 albo 1000Mb/s) gwarantując najlepszą skuteczność transmisji. rodzaju desktop pozwala na usytuowanie urządzenia w miejscach, w których nie ma dużo wolnej przestrzeni. Bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem jest jeszcze umieszczenie przełącznika w szafie. Diody LED informują o statusie pracy urządzenia i wykryciu głównych błędów w transmisji.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.