Menu

Western Digital Blue Mobile 1TB 2,5'' WD10SPZX

Cechy produktu

  • Producent Western Digital 

Opis

Dysk twardy wewnętrzny Western Digital świetny do zadań wymagających wydajności przy ograniczonym zużyciu energii elektrycznej. Specjalnie zaprojektowana kompozycja dostarcza odpowiednie właściwości, gwarantując cichą pracę i równocześnie wysoką wydajność energetyczną.

Te właściwości umożliwiają dłuższą pracę sprzętów mobilnych przy jednokrotnym naładowaniu akumulatora. Dysk ten to rewelacyjny wybór do notebooków i komputerów stacjonarnych, przenośnych stacji roboczych, konsol do gier, dekoderów DVR, zewnętrznych sprzętów do przechowywania danych i innych aplikacji wymagających obfitej pojemności, trwałości i oszczędności.

Dyski WD Blue do komputerów przenośnych proponują pojemność i funkcje dopasowane do codziennego użytkowania, a ich budowa spełnia najwyższe standardy jakości i bezusterkowości firmy WD. Do konstrukcji dysku WD Blue użyto twardszego aluminium i specjalnie zabezpieczonego wałka silnika.

w wyniku czego dysk jest o 30% niepodatniejszy na zgniatanie. Te funkcje pozwoliły uzyskać bardziej wytrzymałą strukturę dysku bez obniżenia skuteczności czy zwiększenia poboru energii. WD Blue to najcieńszy dysk twardy o największej realnej gęstości zapisu, zezwalający osiągnąć maksymalną pojemność laptopa.

Dysk twardy wewnętrzny o objętości 1 TB i formacie 2.5 cala z pamięcią podręczną 128 MB i szybkością obrotową 5400 obr./min....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.