Menu

Kontroler REDRAGON G809- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!

Cechy produktu

  • Producent Redragon 

Opis

Kontroler REDRAGON G809

Najnowsza konsola do gier PS4 i SWITCH marki Redragon - z dotykowym i wielodotykowym panelem dotykowym, zaimplementowanym głośnikiem z gniazdem słuchawkowym, starannymi joystickami, czujnikiem podpory i funkcją wibracji.

JUPITER G809
Jowisz to joystick bluetooth kompatybilny z PlayStation 4, PC i Nintendo Switch. Czujnik touchpada w połączeniu z silnikiem wibracyjnym zapewni najlepsze wrażenia we wszelkich wersjach konsoli PS4., dodatkowo sześcioosiowy detektor jest kompatybilny z Nintendo Switch i najnowszymi konsolami Sony, pokaźnie udoskonalając wrażenia z gier. Niewątpliwie to polecenie zależy od Twoich potrzeb.

progresywnY PROJEKT
bezprecedensowe funkcje, takie jak panel dotykowy, zintegrowana listwa świetlna i zaimplementowany głośnik proponują świeże i ekscytujące sposoby eksperymentowania i interakcji z rozmaitymi grami. Złącze audio 3,5 mm oferuje funkcjonalne osobiste rozwiązanie audio dla graczy, którzy chcą słuchać swych gier na osobności.

ponadto G809 Jupiter ma idealną ergonomię w stosunku do konkurencyjnych produktów, a klawisze mają podświetlenie, dzięki czemu nigdy nie stracisz z oczu następnego działania!

PODWÓJNA WIBRACJA
Ten gamepad obsługuje funkcję wibracji w grze, kontrolowaną całkowicie poprzez konsolę w oparciu o instancję i scenę, w której jesteśmy, osiągając specyficzne doświadczenie w naszych chwilach rozrywki.

starannA KONTROLA
Komfort w takcie, ergonomia i wrażliwość Redragon Jupiter są rewelacyjne do gier wszystkiego typu. Analogowe sztyfty i guziki zaprojektowane poprzez markę gwarantują graczom absolutną kontrolę nad wszystkimi grami i pozwalają każdemu ruchowi być dokładnym i niespotykanym.

OŚWIETLENIE LED
Zaprojektowany przy pomocy świecącego paska znajdującego się w najwyższej części, przedstawia zróżnicowane kolory reprezentujące stan naładowania, połączenia i graczy zgodnie z tym, co wskazuje gra. Ponadto wszystkie światła LED można z łatwością włączać i wyłączać, naciskając LB + RB poprzez 5 sekund.

FUNKCJE:

  • Z kolorowymi instrukcjami kanału LED RGB
  • Obsługuje dwupunktowy objętościowy detektor dotykowy
  • Obsługuje podwójne drgania silnika
  • Obsługuje funkcję sześciu osi
  • Przycisk Share, przycisk opcji, klawisze XYAB, panel dotykowy, klawisze LT / RT / LB / RB, przycisk start i podwójne joysticki 360 ° są w pełni kompatybilne.
  • Gniazdo słuchawek stereo 3,5 mm (tylko PS4)
  • Z zaimplementowanym głośnikiem (tylko PS4)
  • Wszystkie funkcje są zgodne z kontrolą są przystępne tak, jakby były oryginalnym joystickiem
  • Kompatybilny z PS4, Nintendo Switch i PC


EAN: 6950376782717
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: g809
Platforma: PlayStation 4
Połączenie: Bezprzewodowe
Interfejs: Bluetooth
ilość przycisków: 13
ilość gałek analogowych: 2
D-pad: 8-kierunkowy
Wibracje: Tak
Force feedback: Nie
Funkcje specjalne: Auto
Zasilanie: USB 5V
Kolor: Czarny
wymiary: 16 x 10,3 x 5,8 cm
Waga: 196 g
Pozostałe cechy: Zderzaki L1 / R1: 2 przyciski Wyzwala LT / RT: 2 wrażliwe i objętościowy Krzyżak 8 - sposób Drgania: 2 silniki wibracyjne dla siły zwrotne Akumulator litowo-jonowy: 2 godziny ładowania w czasie, 8 godzin od użycia) Mikrofon/słuchawki: 3,5 mm otwór stereo TRRS, obsługa mikrofonu i słuchawek Podświetlenie - Konfigurowalny pasek LED

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.