Menu

Pakiet broni UBISOFT do gry Starlink - Shockwave + Gauss

Cechy produktu

  • Producent Ubisoft 

Opis

Wzbogać swój arsenał i dopasuj się, by pokonać swych wrogów przy pomocy broni Shockwave i Gauss Gun Mk.2.
Shockwave - Początkowo zaprojektowany jako nieśmiercionośne urządzenie rozpraszania tłumu, energiczność wstrząsowej fali uderzeniowej Shockwave stała się zbyt niebezpieczna do użycia przeciwko każdemu, z wyjątkiem tych, które użytkownik chciałby zobaczyć rozbity na milion kawałków.
Gauss Gun Mk.2 - zaopatrzony w dodatkowe stojaki z cewkami elektromagnetycznymi, które są następnie usztywnione zmienionymi stabilizatorami kinetycznymi, Mk.2 jest zasadniczym poprawęm typowego Gaussa pod każdym względem.
komplet Starlink: Battle for Atlas jest wymagany do gry z paczkami Starling, Pilot i Weapons. Wszystkie zabawki Starlink działają tylko z konsolą Starlink: Battle for Atlas i kontrolerem na PS4, Nintendo Switch i Xbox One.
W Starlink: Bitwa o Atlas, poprowadź bohaterski zespół międzygwiezdnych pilotów, żeby uwolnić system gwiazdy Atlasu od Zapomnianego Legionu. Prekursorskie zabawki modułowe pozwalają kreować nieszablonowe statki kosmiczne, które można dopasować w locie, żeby uzyskać nowy sposób gry, dopasowując się do każdego wyzwania, jakie napotkasz w tej epickiej, otwartej przygodzie.
Jak grasz z zabawkami modułowymi? Połącz swoje modułowe zabawki z uchwytem kontrolera i sprawdź, jak ożywają w czasie rzeczywistym w grze! Zrób swój własny statek kosmiczny z arsenału skrzydeł, kadłubów, broni i pilotów. Przypasuj się do wyzwań, które napotykasz w czasie rzeczywistym.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.