Menu

WD-40 odrdzewiacz wielofunkcyjny spray 450ML

Opis

WD-40 odrdzewiacz wielofunkcyjny spray 450ml + aplikator
Ruchoma słomka, której nie zgubisz
Najpopularniejszy na świecie i w Polsce preparat wielofunkcyjny.
rewelacyjne cechy smarujące, czyszczące i ochronne. Czyści i konserwuje, likwiduje skrzypienia i piski, likwiduje wodę, poluzowuje zardzewiałe części, uwalnia zacinające się mechanizmy, zabezpiecza metalowe powierzchnie przed korozją, uruchamia wilgotne silniki. Nie posiada silikonu.
 • Dozownik o podwójnym działaniu:
  • znaczny strumień: czyści felgi aluminiowe, smaruje i chroni ostrza pił, czyści stal nierdzewną
  • precyzyjny strumień: smaruje i chroni zawiasy, uchwyty wiertarek, czyści i broni sekatory
 • PREPARAT DO USUWANIA WODY
  Skład WD-40 zagwarantuje niezwykle silne parametry przywierania do metali. W pełni pokrywa powierzchnie, łącznie z mikroskopijnymi zagłębieniami choćby w występowaniu wilgoci. WD-40 przenika pod warstwę wilgoci wytwarzając barierę ochronną pomiędzy wodą i metalami. WD-40 jest izolatorem i usuwa spięcia spowodowane wilgocią.

 • PENETRATOR
  Niezwykłe atrybuty przywierania WD-40 do powierzchni wywołują, że jest on sprawnym środkiem penetrującym, który pomaga rozluźnić zapieczone połączenia metali. Pozostałe właściwości WD-40 gwarantują właściwą pracę mechanicznych części metalowych.

 • ŚRODEK SMARUJĄCY
  Niezwykłe atrybuty przywierania WD-40 do powierzchni wywołują, iż czynniki smarujące są należycie rozprowadzone i silnie przywierają do poruszających się elementów.

 • ŚRODEK ANTYKOROZYJNY
  WD-40 rozprowadza czynniki antykorozyjne na całej powierzchni pokrytego przedmiotu, łącznie z mikroskopijnymi nierównościami. Bariera ochronna WD-40 likwiduje zagrożenie wilgocią i innymi czynnikami korozjotwórczymi. Skrupulatnie wysuszają pokrywaną powierzchnię, eliminując mikroskopijne krople, które są niejednokrotnie przyczyną korozji.

 • ŚRODEK CZYSZCZĄCY
  WD-40 dostaje się pod warstwę brudu, tłuszczów, smarów i olejów, czyszcząc spryskaną powierzchnię. Równocześnie formowana jest bariera antykorozyjna. WD-40 rozpuszcza większość materiałów samoprzylepnych, upraszczając likwidowanie nalepek i innych klejących zabrudzeń.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.