Menu

Diaflex biobalsam Diochi

Cechy produktu

  • Producent Diochi 

Opis

MASECZKA REGENERACYJNA W PŁYNIE, BALSAM DO CERY, WŁOSÓW I UST

Bioinformacyjne naturalne kosmetyki Diochi będą pierwszymi kosmetykami, które z Państwem „nawiążą kontakt"

CZYM S ą KOSMETYKI BIOINFORMACYJNE?

Kosmetyki bioinformacyjne harmonizują energetyczne drogi ciała (meridiany) i poprzez biorezonans likwidują energetyczną przyczynę nierównowagi w informacyjnym polu człowieka. Głęboko je oczyszczają i detoksykują. Kiedy fala rezonansowa trafia na miejsce, w którym znajdują się toksyny, powoduje niepokaźne „trzęsienie ziemi" - toksyny uwalniają się, a ciało wydala je na zewnątrz. Dzięki przekazywanym informacjom człowiek sam może błyskawicznie ożywić własne zdolności samoregeneracyjne, po czym doprowadzić organizm do harmonijnego stanu. Na powierzchni całego ciała, na skórze, znajdują się strefy refleksyjne poszczególnych organów, którymi ciało posługuje się w celu zrównoważenia funkcjonowania swoich organów.

Diaflex biobalsam jest skoncentrowanym bioinformacyjnym biobalsamem z wysoką zawartością wyciągu z indiańskiej rośliny Stevia rebaudiana i biominerałów z minerału Szungit, który zbudowany jest z nanosiatki węglowej. Zaletą balsamu jest szybkie napinanie cery, jej odżywianie, odżywianie cebulek włosowych, a także ochrona jamy ustnej przed próchnicą. Balsam przyspiesza oczyszczanie skóry, spowalnia jej starzenie się i świetnie ją nawilża. Zawarty w nim naturalny krzem i szereg minerałów mają ożywiający wpływ na skórę w jakimkolwiek wieku. W nierozcieńczonej postaci służy jako regenerująca płynna maseczka, po rozrzedzeniu z wodą jako podkład do każdego kremu, w dodatku jako balsam do jamy ustnej, włosów oraz jako czysty, naturalny dodatek do kąpieli. Stewia ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwutleniające.

Diaflex biobalsam wspomaga odżywianie skóry i przyspiesza jej regenerację. Harmonizuje wszystkie dwanaście podstawowych i osiem pobocznych meridianów, a także ich połączeń. Ma wpływ na całą energetyczną sieć człowieka. Dzięki temu zyskuje nieograniczone zastosowanie. Diaflex biobalsam powstał w wyniku najnowszych doświadczeń w dziedzinie fitoterapii, homeopatii, krystaloterapii, psychotroniki i biorezonansu. Jego domeną jest cała powierzchnia ciała. Jego wpływ na energetykę ciała jest tak duży, iż można go stosować jako maseczkę, podkład pod wszystkie kremy kosmetyczne (w rozrzedzonej formie), jako uniwersalną odżywkę do cery, a także do pielęgnacji zanieczyszczonej skóry, przy egzemach i łuszczycy. W produkcie zawarte są substancje aktywne, a także bioinformacje z roślin i minerałów, które ze względu na swe promieniowanie zestawione są w taki sposób, by synergicznie wzajemnie się dopełniały.

Opadła Ci maska? Załóż inną! stosowne hasło.

Naturalna mieszanka skoncentrowanych koloidalnych minerałów, z wysoką zawartością krzemianów, jest prawdziwym balsamem dla cery, który stosowała także rosyjska caryca. Słynęła ze swego spektakularna, a wystarczała jej do tego codzienna pielęgnacja cery mieszanką minerałów, starannie o takim składzie, jaki mieści Diaflex. Wysoka zawartość krzemu, cynku, miedzi, magnezu, wapnia i ponad sześćdziesięciu innych minerałów bezdyskusyjnie posłuży odżywieniu cery. U Stewii laboratoryjnie potwierdzono działanie na raka skóry. Poprzez energetyczne drogi w organizmie, a także strefy refleksyjne harmonizuje na dodatek czynność organów wewnętrznych, co ma zasadniczy wpływ na psychikę.

Kiedy i jak stosować Diaflex biobalsam?

Regenerująca maseczka do twarzy: Po oczyszczeniu skóry nanosimy na twarz 1-2 dawki Diaflexu. Należy skrupulatnie rozetrzeć i pozwolić działać poprzez 15-20 minut, po czym spłukać wodą i nanieść któryś z kremów Diochi.

szybkie naciągnięcie cery: Na wilgotną cerę lub w mokre ręce należy nałożyć małą liczba Diaflexu (1 dawki) po czym starannie rozetrzeć na twarzy. W trakcie stopniowego schnięcia twarzy czujemy rozciągający efekt Diaflexu. Przed aplikacją także zaraz po niej możemy użyć jako podkład któryś z kremów Diochi albo Państwa ulubiony krem w nad wyraz cieniutkiej warstwie. Diaflex biobalsam poprawnie jest posiadać zawsze przy sobie w celu szybkiego napięcia cery.

Pielęgnacja skóry zanieczyszczonej: Tam, gdzie posiadają Państwo jakiś problem skórny, zanieczyszczoną skórę, skłonności do egzemy, łuszczycy, stosujemy balsam w podobny sposób. Najpierw miejsce silnie nawilżamy, na mokrą rękę aplikujemy pół dawki Diaflexu i rozcieramy.

Kąpiel: Diaflex biobalsam można stosować także jako dodatek do kąpieli. Polecamy wypróbowanie słodkiej kąpieli. Dzięki Diaflexowi mogą Państwo wypróbować zbawienne działanie Stewii na skórę. W kosmetyce na codzień stosuje się frakcje z miodu ze względu na ich działanie nawilżające i właśnie tę frakcję miodową można zastąpić Diaflexem. Jeżeli później ktoś Państwa pocałuje, będzie się dziwił, iż ciało naprawdę jest słodkie i warte całowania.

Włosy: Na mokre włosy aplikuje się 1-2 dawki Diaflexu, aż po korzonki, po czym starannie rozciera. Diaflex mieści cały szereg minerałów, fitosubstancji przeciwbakteryjnych i przeciwgrzybiczych, które poprawią stan oraz jakość skóry we włosach.

Pielęgnacja jamy ustnej: Po umyciu zębów 1x należy prysnąć Diaflexem do ust, następnie pozwalamy mu działać. Komuś może wydawać się to zbyt silne, ale amerykańscy Indianie stosowali listki Stewii w celu ochrony jamy ustnej. Naukowcy stwierdzili, że badana populacja z plemienia Indian Guarani prawie w ogóle nie cierpi na psucie zębów, więc mogli jedynie potwierdzić, iż Stewia pozwala zniszczyć szereg niebezpiecznych bakterii mikroflory ustnej. Badania laboratoryjne jasno potwierdzają, że Streptococcus mutans, Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris i inne mikroby nie rozwijają się, jeżeli znajdują się w pobliżu nie odżywiających komponentów Stewii.

Okłamana psychika

Indianie z plemienia Guarani mawiają, że słodki smak, który zostaje w ustach po żuciu Stewii pozwala im zapomnieć o kalorycznych, słodkich potrawach. Pozwala im lepiej panować nad psychiką i daje im zwiększoną ilość energii fizycznej. To również potwierdzają niektóre świeże badania. Jeżeli weźmiemy do ust coś słodkiego i po chwili wypłuczemy usta, pomimo to przez strefy refleksyjne języka wysyłamy impulsy do mózgu mówiące o tym, iż nadchodzi wysokokaloryczna potrawa i mózg samoczynnie powiększa poziom energii w ciele. To wszystko przejawia się też podniesioną produktywnością fizyczną, nawet gdy nic słodkiego nie zjedliśmy. Po prostu oszukujemy ciało, dzięki czemu rozszerzone jest spalanie, a także przyspieszony metabolizm bez dostarczania kalorii. W eksperymencie udział wzięły trzy grupy ludzi, które miały za zadanie ściąć trzcinę cukrowę z pola o powierzchni kilkudziesięciu metrów.

Pierwsza grupa piła wodę.

Druga piła słodką wodę.

Trzecia brała do ust słodką wodę, lecz zaraz potem ją wypluwała.

Na początku grupy 1 i 2 szły na równi ze sobą, a grupa numer 3 była ostatnia. Następnie na prowadzenie wyszła grupa 2, która popijała słodzoną wodę, na końcu eksperymentu jednak skończyli na ostatnim miejscu. Pierwsze miejsce zajęła grupa 3, która brała do ust słodzoną wodę, nie połykając jej, na drugim miejscu uplasowała się grupa, której członkowie popijali czystą wodę, na ostatnim miejscu skończyła grupa numer 2, gdzie pito słodzoną wodę. Słodka woda najpierw dodała energii, następnie jednak obciążyła cały organizm, co odbiło się na końcowych osiągnięciach. Z tego wynika, iż popijanie słodkiej wody w trakcie uprawiania sportu nie musi być najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Wykorzystujcie więc siłę fitosubstancji, minerałów koloidalnych i bioinformacji! Harmonizacja meridianów wzmocni wasze ciało i zwiększy naturalną odporność organizmu!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.