Menu

Duo Acrylgel Cover Pink - 15 g

Cechy produktu

  • Producent Neonail 

Opis

Duo Acrylgel Cover Pink - 15 g

NEONAIL Duo Acrylgel to nowość, która zrewolucjonizuje świat manicure. Nowa forma produktu stanowi progresywne rozwiązanie – połączenie wytrzymałości akrylu i lekkości i rozciągliwości żelu.

towar zapewnia:
- gęstą konsystencję – nie spływa na skórki,
- możliwość przedłużenia i modelowania paznokci,
- trwałe stylizacje – paznokcie szczególnie odporne na uszkodzenia,
- przedłużenie 5 paznokci jednocześnie - bez obawy przemieszczania się produktu na płytce,
- aplikacja z zastosowaniem szablonu,
- komfortową pracę bez pośpiechu – utwardzanie w lampie LED bez odczuwania ciepła,
- brak nieprzyjemnego zapachu,
- do wyboru 5 odcieni w czterech wariantach (7 g, 15 g, 30 g, 60 g).

mistrzowski Duo Acrylgel jest łatwiejszy i szybszy w aplikacji w stosunku do klasycznego żelu o rzadszej konsystencji. Gdy pojawi się odrost, możesz uzupełnić towar nakładając Duo Acrylgel, po wcześniejszym ściągnięciu koloru. Następnie wystarczy opracować paznokieć i nałożyć barwny lakier hybrydowy.

French Pink – lekko różowy kolor,
Cover Pink - różowy, lekko brzoskwiniowy barwa.

przejrzyj, co o kolorach piszemy na:

Duo Acrylgel to przełomowy artykuł w kategorii przedłużania i modelowania paznokci. Od razu zyskał on Wasze podziw, co przyczyniło się do otrzymania nagrody: Konsumencki Lider Jakości 2018! Dziękujemy, to dla Was staramy się wprowadzać na rynek nowoczesne i profesjonalne produkty!

NEONAIL Duo AcrylGel to specjalistyczny artykuł do korzystania fachowego, który kierowany jest dla wszystkich stylistek paznokci. Weź udział w szkoleniu NEONAIL i dowiedz się, jak korzystnie przedłużać oraz modelować paznokcie z jego zastosowaniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.