Moje konto
  • Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały

1 oferta z 1 sklepu

Producent MCM KLOSTERFRAU Vertriebsgesel WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

ProducentMCM KLOSTERFRAU Vertriebsgesel
Zastosowanie Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g)

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g) jest środkiem działającym wspomagająco przy wszelkiego rodzaju przeziębieniach, nieżytach dróg oddechowych czy lekkich dolegliwościach oskrzeli. Ponadto promuje również przepływ krwi w skórze, dzięki czemu pomaga przy skręceniach, stłuczeniach czy zwichnięciach.

Efekt działania Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g)

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g) łagodzi objawy przeziębienia a także działa relaksująco na mięśnie i stawy dzięki zawartości różnorodnych roślinnych składników aktywnych.

Skład

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g) zawiera :

- olejek kajeputowy - o działaniu wykrztuśnym,
- kamforę - przy użytku zewnętrznym działa przeciwzapalnie i stymuluje ukrwienie,
- goździki - zmniejszające stan zapalny i łagodzące ból,
- mentol - pobudza receptory zimna w skórze, dzięki czemu chłodzi osłabiając tym samym ból i ma właściwości antybakteryjne,
- olejek z mięty pieprzowej - działa antybakteryjnie i wykrztuśnie, wzmacniając efekt chłodzenia.

Środki ostrożności

Maści nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników; u pacjentów z astmą oskrzelową i innymi chorobami układu oddechowego związanymi z nadwrażliwością dróg oddechowych; przy chorobach skórnych, otwartych urazach skóry, zakażeniach lub stanach zapalnych; w okolicach oczu i błon śluzowych a także w czasie ciąży i laktacji.

Sposób użycia

Stosować cienką warstwę balsamu 2-4 razy dziennie na miejsca zmienione chorobowo. Wmasowywać w skórę przez około 5 minut. W zależności od wielkości leczonej powierzchni skóry, nakładać ilość balsamu wielkości mniej więcej ziarnka grochu - co odpowiada ok. 0,4 - 0,5g. Maksymalna dawka dobowa wynosi 2,5g.

W przypadku przeziębienia - stosować rano i wieczorem wcierając balsam na klatce piersiowej i plecach, a następnie utrzymywać skórę w cieple - stosując wyłącznie materiały przepuszczające powietrze.
W przypadku pierwszych symptomów nieżytu nosa - delikatnie wetrzeć w okolicach nozdrzy - tak aby maść nie dostała się do ich wnętrza.
W przypadku dolegliwości bólowych mięśni i stawów - wmasować w skórę, a następnie utrzymywać ją w cieple - stosując wyłącznie materiały przepuszczające powietrze.

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g) należy stosować maksymalnie przez okres 3-6 dni.

Dodatkowe informacje

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Po zastosowaniu spłukać ręce ciepłą wodą. Po zastosowaniu nie pokrywać skóry szczelnym opatrunkiem/gazą czy tkaniną.

Tiger Balm weiss balsam tygrysi biały (Opakowanie: 19.4 g) możecie kupić na stronie apteki internetowej www.apodiscounter.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też