Moje konto
  • Kocioł UNICA vento eko Moderator 25 kW Kocioł UNICA vento eko Moderator 25 kW

Kocioł UNICA vento eko Moderator 25 kW

0 ofert z 0 sklepów

Producent MODERATOR WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Kotły na paliwo stałe innych firm

Informacje o produkcie

ProducentMODERATOR

Unica Vento Eko jest ofertą skierowaną do klientów stawiających na wygodną obsługę i doskonałą jakość. Wymiennik o wysokiej sprawności, wraz z podajnikiem retortowym o ulepszonej konstrukcji, pozwala nie tylko na spalanie węgla sortymentu groszek, ale także pelletu i awaryjnie również miału.

Kocioł umożliwia również palenie w trybie ręcznym. Producent przy tym stawia na ruszt żeliwny (nie wodny). Rozwiązanie takie jest efektem wieloletniego doświadczenia w produkcji kotłów na eko groszek. ecoSTER 200 zdalne sterowanie z czujnikiem pokojowym (wyposażenie opcjonalne) ecoSTER 200 to zdalne sterowanie z termostatem z wyświetlaczem graficznym i systemem obsługi TOUCH & PLAY.

Zapewnia komfort termiczny w pomieszczeniach dzięki bezpośredniej komunikacji cyfrowej z regulatorem kotła Unica VENTO EKO. ecoSTER 200 został wyposażony w nowoczesne funkcje, które otrzymały zgłoszenie patentowe na wynalazek.

Funkcje realizowane przez ecoSTER 200 - Bardzo prosty i efektywny sposób sterowania temperaturą w pomieszczeniach- Możliwość sterowania temperaturą w trzech niezależnych pomieszczeniach – 3 termostaty - jeden wbudowany, dwa kolejne dołączane opcjonalnie na przewodach- Możliwość sterowania 3 niezależnymi obiegami mieszacza- Ustawianie harmonogramu temperatury dziennej i nocnej dla całej doby z dokładnością do 30 min- Możliwość zaprogramowania różnych stref czasowych na każdy dzień tygodnia- Funkcja panelu dodatkowego do sterowania kotłem – regulacja i podgląd podstawowych funkcji kotła- Informacja o poziomie opału w zasobniku kotła- Informacja o temperaturze zewnętrznej w przypadku regulatora pogodowego- Różne tryby pracy : ekonomiczny, komfortowy, wietrzenie, wyjście, party, urlop- Informacja o alarmach Wyposażenie -komplet do czyszczenia kotła -ruszt żeliwny -szuflada popielnicowa -zdalne sterowanie z termostatem pokojowym (opcja) Gwarancja 36 miesięcy na szczelność wymiennika 24 miesiące na pozostałe elementy

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też