Moje konto  ▾

Kocioł żeliwny DAKON FB 20 D - 18 kW

Producent DAKON WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty DAKON  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Pozostałe kotły i piece innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentDAKON

Kotły żeliwne FB są przeznaczone do spalania węgla kamiennego, koksu, drewna, brykiet drewnianych i szczap drewnianych. Kotły te są wyprodukowane z ogniw żeliwa o wysokiej jakości. W kotle dochodzi do etapowego spalania się paliwa.

Dostęp powietrza prymarnego jest regulowany automatycznie. Ruszt kotła jest stały i chłodzony woda. Kotły żeliwne FB oznaczają się duża trwałością w eksploatacji przy niskich temperaturach.

Kotły te można wykorzystywać w systemach termosyfonowych jak również i systemach z wymuszoną cyrkulacja wody. Zbiorniki ekspansyjne mogą być otwarte jak również i ciśnieniowe. Kocioł standardowo wyposażony jest w miarkownik spalania oraz wężownice schładzającą.

Gwarancja: - 3 lata na korpus - 12 m-cy na pozostałe elementy Wkłady szamotowe, sznury uszczelniające, izolacja oraz ruszt wiszący i ruchomy nie podlegają gwarancji. Niezawodna praca i dobre funkcjonowanie kotła uzależnione są od poprawnie zaproponowanego typu kotła, fachowego zainstalowania, odpowiedniego ciągu kominowego, zalecanego paliwa i odpowiedniej obsługi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.