Szatkownica Nicer Dicer Plus z akcesoriami

Szatkownica Nicer Dicer Plus z akcesoriami

  • Cena od: 35
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Szatkownica Nicer Dicer Plus z akcesoriami

Szatkownica/krajalnica Nicer Dicer Plus Krajalnica Nicer Dicer Plus, to idealne rozwiązanie dla każdej kuchni. Szatkownica ułatwia pracę w kuchni wyręczając cię ze żmudnego, niebezpiecznego krojenia konwencjonalną metodą. Urządzenie perfekcyjnie kroi w paski i kostkę wszystkie owoce, warzywa, oraz inne wyroby jak ser, czy jajka. Przygotowanie pysznych potraw, sałatek, czy frytek jeszcze nigdy nie było tak proste. Dzięki temu urządzeniu można przyrządzić sałatki, frytki, pokroić świerze warzywa do sałatek i innych potraw.

Doskonała jakość wykonania i użytych materiałów sprawia, że urządzenie jest wytrzymałe i bezpieczne. Doskonale spisze się w każdej kuchni. Dzięki Nicer Dicer Plus przygotowanie ulubionych sałatek i innych potraw stanie się znacznie szybsze i łatwiejsze. Po co marnować czas i nerwy na żmudne krojenie. Dzięki swojej konstrukcji Nicer Dicer Plus jest bardzo łatwy w czyszczeniu i przechowywaniu. Na wyposażeniu bogaty zestaw akcesoriów, dzięki czemu urządzenie staje się wielofunkcyjne.

W zestawie: - Baza na wkładki z przeźroczystym pojemnikiem - Wkładka do krojenia na małe i średnie kawałki (6x6 i 12x12mm) - Wkładka do krojenia na duże kawałki (18x18 i 6x36mm) - Wkładka do krojenia w cząstki - Nakładka z tarką - Osłonka na tarkę - Krajalnica do krojenia w plasterki - Osłonka na ostrze - Uchwyt do trzymania produktów - Obieraczka - Pokrywka na pojemnik

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie