Menu

Adosphere 2 Podręcznik ucznia + CD Poletti Marie-Laure, Himber Celine

Cechy produktu

  • ISBN 9782011557155 
  • Ilość stron 128 

Opis

Adosphere 2 to druga z czterech części kursu języka francuskiego dla gimnazjalistów. Podręcznik pokrywa ok. 60 godzin nauki, a także doprowadza ucznia do poziomu A1/A2. Adosphere odzwierciedla świat współczesnego gimnazjalisty.

Główni bohaterowie podręcznika są nastolatkami o rozmaitych cechach i zainteresowaniach, co w wielkiej mierze zezwala na utożsamienie się z wybraną postacią. Nauka języka to spotkania z poszczególnymi postaciami, odkrywanie ich umiejętności i zainteresowań.

Nauka języka mówionego i pisanego jest systematyczna i spiralna. Uczeń opanowuje słownictwo konieczne w codziennej komunikacji, a także na egzaminie gimnazjalnym. Podręcznik uwzględnia podejście zadaniowe.

Zagadnienia cywilizacyjne w ciekawy sposób przedstawiają kulturę frankofońskiej Belgii i Kanady. Wprowadzenie do nauczania przedmiotów szkolnych w języku francuskim motywuje ucznia do poszerzenia słownictwa i zezwala na prowadzenie ścieżki międzyprzedmiotowej.

Multimedialne dodatki uatrakcyjniają naukę języka.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.