Menu

DMSO. Naturalny środek przeciwzapalny i przeciwbólowy. Odkrycie stulecia teraz dostępne dla każdego wyd. 2020 - Hartmut P. A. Fischer - książka

Cechy produktu

  • ISBN 9788381685160 

Opis

DMSO (dimetylosulfotlenek) jest naturalnym produktem pozyskiwanym z drewna. W licznych badaniach wykazał on dużą ilość leczniczych oddziaływań na ludzki i zwierzęcy organizm. Może wchłaniać się przez skórę, być spożywany jako mieszanka do picia albo podawany w formie zastrzyków. Pasuje do zwalczania chorób poważnych i wywołujących silne bóle, a także do leczenia rutynowych dolegliwości. Z powodzeniem może być użytkowany poprzez całą rodzinę, ponieważ jest wolny od skutków ubocznych. DMSO hamuje stany zapalne, działa bakteriobójczo, zwalcza grzyby i wirusy, wspomaga system immunologiczny i sprawia prędkie gojenie ran. Od dawna jest używany przez wojskowych i sportowców przy przeróżnego typu kontuzjach. Teraz jest dostępny dla każdego. DMSO – Twój sposób na zdrowie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.