Menu

DOM BEZ KLAMEK BR. CZARNE 9788380496873

Cechy produktu

  • ISBN 9788380496873 
  • Ilość stron 344 

Opis

12 grudnia rano pielęgniarka na oddziale C8 szpitala psychiatrycznego w Weseliskach dokonuje makabrycznego odkrycia. W nocy jeden z pacjentów został brutalnie zamordowany. Podejrzenie pada na pozostałych chorych i personel medyczny.

Policja, która wkrótce przyjeżdża na miejsce zdarzenia, nie może pozwolić, aby ktokolwiek opuścił oddział. C8 zostaje zamknięte dla świata. Niebawem okaże się, iż pytań jest więcej niżeli odpowiedzi, a przeszłość osób zamieszanych w zbrodnię pełna jest mrocznych tajemnic, przemocy, bólu i zła.

Splątane wątki śledztwa próbuje rozwikłać podkomisarz Nina Warwiłow. Jednak morderstwo w szpitalu psychiatrycznym to nie jedyne, co zaprząta jej myśli. Musi poradzić sobie ze swoją przeszłością i podjąć nieprzystępne decyzje, które zaważą na jej przyszłości.

Czasami własne wspomnienia mogą być więzieniem, z którego najtrudniej się wyrwać… „Dom bez klamek" to pierwszy tom z procesu powieści kryminalnych z Niną Warwiłow.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.