Menu

Gimnastyka języka. zabawy logopedyczne. kapitan nauka (opr. twarda)

Cechy produktu

  • ISBN 9788366404878 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Monika Sobkowiak 
  • Wydawnictwo Edgard 
  • Ilość stron 60 
  • Rok wydania 2020 

Opis

100 rozwijających zabaw logopedycznych dla przedszkolaków Gimnastyka języka. Zabawy logopedyczne (3?6 lat) to zestaw 100 zabaw wspierających prawidłowy rozwój artykulacji u przedszkolaków. Zadania utrwalają poprawną wymowę głosek powodujących najczęstsze trudności, pomagają produkować korzystne nawyki oddechowe, a także rozwijają słuch fonematyczny, który wpływa na wymowę dziecka, a w przyszłości też na umiejętności czytania i pisania.

Zabawy upraszczające narządy mowy Zabawy logopedyczne zostały opracowane poprzez Monikę Sobkowiak, neurologopedę i nauczycielkę edukacji przedszkolnej. Ich celem jest usprawnienie pracy narządów artykulacyjnych: języka, warg i podniebienia, żeby zapobiec pojawieniu się wad wymowy lub wesprzeć podjętą już terapię logopedyczną.

Na 30 dwustronnych, zmywalnych kartach znajdują się zagadki i łamigłówki o najróżniejszym stopniu trudności, które namawiają do zabaw artykulacyjnych, oddechowych i słuchowych. Niebanalnym poleceniom towarzyszą kolorowe ilustracje Macieja Łazowskiego.

dołączony do zestawu flamaster suchościeralny pozwala wielokrotnie rozwiązywać zadania. Wskazówki dotyczące rozwoju wymowy u przedszkolaków (3?6 lat) pomagają zrozumieć, jak ważne są wydajne narządy mowy, dzięki którym dziecko będzie mogło dokładnie artykułować głoski i składające się z nich słowa i zdania.

W książce znajdują się w dodatku podpowiedzi, jak pracować z dzieckiem w domu i na co warto zwrócić uwagę podczas wspólnych zabaw. Rozwój rozwój mowy, grafomotoryka, spostrzegawczość, myślenie logiczne Autorzy Monika Sobkowiak? nauczycielka edukacji przedszkolnej, neurologopeda.

Autorka bloga Pani Monia, który jest kopalnią inspiracji dla twórczych nauczycieli. Maciej Łazowski? grafik i ilustrator. Autor komiksów i książek dla dzieci. Absolwent Wyższej Szkoły Sztuki i Projektowania w Łodzi.

Mieszka w Warszawie ze swoją żoną Urszulą i świnką morską Drakulą. W serii dodatkowo Rysuję i zgaduję z mewą Ewą (3?4 lata) Rysuję i zgaduję z robotem Eliotem (4?5 lat) Rysuję i zgaduję z królikiem Kazikiem (4?5 lat) Rysuję i zgaduję z kangurem Arturem (4?6 lat) Rysuję i zgaduję z koparką Barbarką (5?6 lat)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.