Menu

Język angielski dla logistyków Golińska Paulina, Stachowiak Agnieszka

Cechy produktu

  • ISBN 9788376411125 
  • Ilość stron 232 

Opis

Założeniem podręcznika jest kształtowanie praktycznych umiejętności z zakresu posługiwania się specjalistycznym językiem angielskim. Książka stanowi kompendium słownictwa, z jakim spotyka się logistyk w swej codziennej pracy.

Autorki położyły szczególny nacisk na zaprezentowanie aktualnych tekstów źródłowych, pochodzących równocześnie z prasy specjalistycznej, jaki i przeznaczonych portali internetowych. W podręczniku zostały zamieszczone ćwiczenia umożliwiające nabycie praktycznych umiejętności z zakresu: opracowania dokumentacji, prowadzenia korespondencji i konwersacji w języku angielskim podczas realizacji procesów logistycznych, w szczególności spedycji drogowej, kolejowej, morskiej i lotniczej.

Zaprezentowano w dodatku współczesne trendy z obszaru logistyki i wybrane strategie logistyczne. Podręcznik został opracowany zgodnie z podstawą programową kształcenia w zawodzie technik logistyk na poziomie technikum i szkoły policealnej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.