Menu

Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes + Kuchnia NEO

Opis

Książka Mit chorób nieuleczalnych i obfity biznes + Książka kuchnia NEO,... Książki które powinien przeczytać każdy.

Wydanie: 2 zwiększone

liczba wydań: 2 egzemplarze

ilość stron Mit...:492

ilość stron Kuchnia NEO:88

Waga zestawu:

wymiar zestawu:

Opis skrócony Mit...: kliknij>>>

Opis skrócony Kuchnia...: kliknij>>>

wartość detaliczna: 89zł

"Mit chorób nieuleczalnych i wielki biznes" to fascynująca lektura, która niczym powieść kryminalna obnaża przed czytelnikiem skorumpowany świat polityków i urzędników, którzy w otoczeniu legalnego prawa, stworzyli globalnym korporacjom farmaceutycznym prawidłowe warunki do działań typowych dla mafii.

Takie „legalne przyzwolenie", spowodowało, iż powstał system, dzięki któremu pieniądze podatnika zasilają konta korporacji, zamiast służyć zdrowiu publicznemu.

Zasada jest prosta: większa ilość przewlekle chorych = lepiej zasilony budżet systemu zdrowotnego= większe zyski korporacji.

Chory jest klientem, który jest na wagę złota!

obszerniejsze zyski z nowych klientów (chorych) zaspokajają powiązane finansowo korporacje agro-chemiczne i spożywcze, które poprzez przemysłowe rolnictwo i toksyczną żywność, sprawiły, że choroby przewlekłe stały się epidemią.

W książce wyszukasz opis stosowanych technik dezinformacji, które efektywnie powodują, iż dla przeciętnego człowieka zbrodniczy system jest praktycznie niezauważalny a także opis korupcyjnych działań wraz ze wyszczególnioniem solidnych nazw korporacji i powiązanych z nimi nazwisk.

Książka jest prawdziwym dokumentem opartym na rzetelnych faktach i badaniach. Źródła informacji są skrupulatnie przekazane, więc realne do weryfikacji poprzez każdego czytelnika.

na dodatek posiada rozdział, który wskazuje, jak nie dać się pokonać chorobom przewlekłym i przedstawia krok po kroku jak pokonać to, co w medycynie uznawane za nieuleczalne.

"RECENZJE CZYTELNIKÓW DO WYDANIA 1 Z ALLEGRO.PL:
- 17 sierpnia 2019 od k...k: Obok mężczyzny Tadeusza, a także Biblii ta książka.
- 22 września 2019 od j...0: niesamowita książka, ogromna ilość źródeł, każdy lekarz powinien to przeczytać by nie wiedział mniej od pacjenta:)
- 8 sierpnia 2019 od K...6: nieprzeciętna pozycja, którą każdy Polak powinien mieć w swym domu.
- 3 sierpnia 2019 od k...a: szczególnie niebanalna książka - demonstruje patologie medycyny, jej niekompetencje w leczeniu (leczenie objawowe - w przeciwieństwie do medycyny niekonwencjonalnej, która stara się znaleźć przyczynę choroby). Ukazuje uwikłanie polityków, lekarzy, dziennikarzy w świat farmaceutyczny. Najlepsze jest to, że książka daje również remedium na problemy zdrowotne - potężne, rozpisane co po kolei. Polecam!
- 15 maja 2019 od J...l: Przerażającawyśmienita pozycja. Brawo dla autora za ogromną odwagę...
- 29 stycznia 2019 od s...u: najkorzystniejsza książka jaką czytałem o leczeniu!

OPINIA Z CENEO.PL POTWIERDZONA ZAKUPEM:
Barbara. Ocena: 5/5. Wstrząsająca, na pograniczu kryminału lektura.

OPINIE CZŁONKÓW GRUPY NEO – MIT CHORÓB NIEULECZALNYCH I obszerny BIZNES:
Iwetta Alibekov: …ta książka to coś niesamowitego… nie idzie się od niej uwolnić… wciągnęła mnie kompletnie… brawa dla autora za odwagę.
Bolesław Zimny: Zachorowałem ponad trzynaście lat temu na chorobę dla mnie tak niszczącą, że myśli samobójcze towarzyszyły mi za dnia i w nocy… Bóg… wyciągając do mnie swoją pomocną dłoń zesłał mi mężczyzny Drogi Neo. Od pół roku jestem sobą, czuję się, jak kiedy miałem 17 lat…
Magda Pinto: Grupa jakich niewiele! niemało niezastąpionych danych i znakomite towarzystwo!"

*Książki możemy zapakować na upominek za uzupełniającą opłatą (24,99 zł) - skontaktuj się z nami w tej sprawie poprzez email lub telefonicznie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.