Menu

Moja onkomisja, czyli jak wygrałam z białaczką (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788395676802 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Natalia Kustosz 
  • Wydawnictwo Rozpisani.pl 
  • Ilość stron 274 
  • Rok wydania 2020 

Opis

Nikt z rodziny Natalii się nie spodziewał, że koniec 2015 roku będzie najgorszym w ich życiu. Wszystko toczyło się momentalnie? kilkudniowa wysoka temperatura, badania i diagnoza? ostra białaczka szpikowa.

Sylwestra 2015 bohaterka książki spędziła już na oddziale onkologicznym. Pojawił się strach, ale Natalia nigdy się nie poddała! W swej książce opisuje początki choroby i jej przebieg, długookresowe leczenie i stany psychiczne, które mu towarzyszyły.

Książka jest równocześnie relacją z tego nieprzystępnego czasu, jak i świadectwem, iż białaczkę można pokonać. Jest też apelem do rodziców i dzieci, które wyzdrowiały, aby dzieliły się ze światem wielką radością, jaką jest pokonanie choroby.

Ta nadzieja to lek dla tych, którzy wciąż walczą. Nad wyraz niebanalnie napisana relacja młodej pacjentki walczącej z ciężką, zagrażającą życiu chorobą. Pomimo bolesnych i nieprzystępnych przeżyć, Natalka zaraża czytelników optymizmem i pozytywnym spojrzeniem na świat.

demonstruje, iż kiedy burzy się dotychczasowy świat, wciąż można żyć, realizując swoje marzenia, znajdując drobne przyjemności w ponurej codzienności, odczarowując straszną, całkowitą lęków rzeczywistość. To także ładny portret kochającej się i wspierającej rodziny, gotowej przychylić nieba ukochanym córkom.

Myślę, iż jest to obowiązkowa lektura dla wszelkich naszych pacjentów, lekarzy i młodych ludzi zastanawiających się nad tym, co w życiu jest znaczne i ważne. Joanna Krasińska lekarz prowadzący

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.