Menu

Nie tacy sami T.2 Tosia i Julek się kąpią Paweł Leski

Cechy produktu

  • ISBN 9788381411714 

Opis

linia (Nie) tacy sami powstała z zapotrzebowania serca? jednocześnie Autorki, jak i Wydawcy. Magdalena Boćko-Mysiorska, doskonała polska pedagożka, terapeutka, trenerka i blogerka, promotorka Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia Bez Przemocy stworzyła książki? i dla dzieci, i dla rodziców? jakich do tej pory nie było na polskim rynku.

Nie tylko ukazujemy w nich emocje i ważne etapy w rozwoju dziecka? zawsze robimy to z uwzględnieniem jego wrażliwości sensorycznej.W każdej książeczce towarzyszymy dwójce bohaterów? bliźniętom, Tosi i Julkowi, którzy są skrajnie różni i dlatego w tych samych sytuacjach reagują w różnorodny sposób.

Uważny rodzić zna predyspozycje i wrażliwość sensoryczną własnego dziecka. Wie też, że rozwój nie polega na wywieraniu presji czy treningu, ale na wspieraniu dziecka i towarzyszeniu mu w jego osobistym tempie rozwoju.

Po zapoznaniu się z kolekcją (Nie) tacy sami rodzice dowiedzą się, iż tempo rozwoju ich dziecka jest rzeczą indywidualną i nie powinno się go porównywać z tempem rozwoju innych dzieci.Bazując na swoim ogromnym doświadczeniu i wiedzy, autorka z wielkim wyczuciem pisze o sprawach, które rodzicom? przeważnie tym mniej doświadczonym? sprawiają trudność: o tym, jak nowoczesnać z nocnikiem, jak różnie dzieci reagują na wodę, o tym, jak sobie poradzić ze złością u dziecka.

Dla rodziców to bezcenna wiedza, a dla dzieci świetna zabawa w trakcie oglądania atrakcyjnych ilustracji i utożsamiania się z Tosią. Albo z Julkiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.