Menu

Nierozpraszalni. jak panować nad uwagą i.. - nir eyal

Cechy produktu

  • ISBN 9788328367579 

Opis

Recepta na życie: koncentracjaOd tego, czy jesteś uważnym człowiekiem, zależy wszystko: Twoje osiągnięcia w pracy, efekty nauki, jakość relacji z innymi ludźmi, a choćby życie seksualne. Umiejętność koncentracji decyduje o tym, czy przeżyjesz i jak wygląda Twoje życie.

Dosłownie. Tymczasem większość ludzi zwyczajnie przegrywa walkę o swoją uwagę i pozwala rozpraszać się natłokowi bodźców. Telefon. Kolejny e-mail. Bezsensowne spotkanie. Reklama. Facebook, Instagram, magazyny plotkarskie.

Czy zastanawiasz się czasami, do jakich imponujących wyników może dojść człowiek, który konsekwentnie dąży do celu i nie pozwala się rozproszyć?Ta książka mówi o jednym z najpoważniejszych problemów naszych czasów: dekoncentracji.

Wyjaśniono w niej mechanizmy, które sprawiają, że przy braku kontroli nad uwagą człowiek nie podejmuje w pełni świadomych decyzji, a rozproszony umysł reaguje na pokusy, które marnują czas. Opisano ukryte mechanizmy psychologiczne, które doprowadzają nas do obłędu.

Niestety, rozwiązaniem nie jest mentalna abstynencja od elektronicznych zabawek. Zamiast tego autor proponuje technikę konsekwentnego realizowania składanych sobie obietnic. też poparty badaniami czteroetapowy model takiego innowacyjnania.

ponadto nie szczędzi użytecznych wskazówek ułatwiających wdrożenie go w rutynowym życiu. W rezultacie odzyskasz władzę nad swym czasem i swoją przyszłością!Dzięki tej książce:dowiesz się, skąd bierze się dekoncentracja w pracy i jakie są jej przyczynyzrozumiesz mechanizmy ludzkich zachowańzyskasz świeże spojrzenie na zasady zarządzania czasemnauczysz się panowania nad własną uwagą i staniesz się człowiekiem nierozpraszalnympoprawisz swoje relacje z innymi i osiągniesz zupełnie nowy poziom kontroli nad swym życiemUzupełnieniem książki jest zeszyt prekursorskich ćwiczeń do samodzielnego wykonania!Nie pozwól się zdekoncentrować i odzyskaj swoje życie!"Musisz przeczytać"Mark Manson, autor książki Subtelnie mówię f*ckO autorzeNir Eyal - jest amerykańskim ekspertem w dziedzinie inżynierii behawioralnej.

Interesuje się zjawiskami na styku psychologii, technice i biznesu. Wykładał na Uniwersytecie Stanforda. Regularnie publikuje w takich periodykach jak Harvard Business Review, The Atlantic i Psychology Today i na portalu TechCrunch.

Jego poprzednia książka, Skuszeni, była na liście bestsellerów Wall Street Journal i zyskała opinię bezprecedensowej.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.