Menu

Siostry na lato - Mary Alice Monroe (opr. miękka)

Cechy produktu

  • ISBN 9788379612116 
  • Oprawa miękka 
  • Autor Monroe Mary Alice 
  • Wydawnictwo Wydawnictwo Prószyński i S-Ka 
  • Ilość stron 408 
  • Rok wydania 2015 

Opis

Trzy wnuczki. Trzy miesiące. Jeden dom nad morzem. Mariettę Muir martwi fakt, że jej ukochane wnuczki są sobie niemal obce. Dorosłe już: Carson - wolny duch, Dora - piękność Południa, a dzisiaj mama na pełny etat,, a także Harper - standardowa dziewczyna z miasta; nie spędzały ze sobą czasu, odkąd jako dzieci przyjeżdżały na wakacje do Morskiej Bryzy, letniego domu na Wyspie Sullivana w Karolinie Południowej.

Gdy Marietta układa przebiegły plan, aby jeszcze raz zebrać je razem z okazji swych osiemdziesiątych urodzin, okazuje się, iż różnice pomiędzy kobietami mogą wywołać rozłam raz na za każdym razem. Fotografka z Los Angeles Carson najlepiej czuje się na wodzie.

Magia oceanu to jednak za mało, żeby utrzymać na wodzy jej emocjonalne demony. Gdy przyjeżdża na Wyspę Sullivana, zyskuje szansę na nowy początek... Z udziałem biologa morskiego, delfina o imieniu Delphine i sióstr.

Gdy rytm życia na wyspie otwiera jej serce, Carson stawia pierwsze kroki ku swojej przyszłości. W tej podnoszącej na duchu powieści trzy siostry odkrywają prawdziwe skarby, jakie oferuje im Morska Bryza, gdzie na jaw wychodzą zaskakujące fakty, błędy zyskują przebaczenie i tworzą się bezcenne więzi, które przetrwają niejedno lato.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.