Menu

Sposób na cukrzycę. Nauka potwierdza, że cukrzyca typu 2 jest chorobą, z której można się wyleczyć - Pawlak Roman - książka (opr. broszurowa)

Cechy produktu

  • ISBN 9788365309259 
  • Oprawa broszurowa 
  • Autor Roman Pawlak 
  • Wydawnictwo FUNDACJA ŹRÓDŁA ŻYCIA 
  • Ilość stron 72 

Opis

Według naukowców najlepsze i najtrwalsze efekty w leczeniu i odwracaniu cukrzycy typu 2, cukrzycy ciążowej oraz stanu przedcukrzycowego przynoszą proste, lecz konsekwentne zmiany, które nie wymagają kosztownych leków, długofalowych pobytów w szpitalach ani skomplikowanych operacji. Autor niniejszej publikacji wyjaśnia:?jak zmodyfikować dietę,zniżyć stężenie glukozy we krwi;?jakie pokarmy szkodzą diabetykom;?jakie zmiany w stylu życia wpłyną na udoskonalenie zdrowia cukrzyków;?jakie suplementy diety powinni stosować chorzy na cukrzycę.Nota o autorze:Dr Roman Pawlak jest profesorem odżywiania na East Carolina University w Stanach Zjednoczonych. Jest autorem szeregu badań naukowych opublikowanych w amerykańskich i międzynarodowych czasopismach naukowych, a także współautorem książki Matka wegetarianka i jej dziecko. Spomiędzy książek jego autorstwa dotychczas ukazały się w języku polskim tytuły: W obronie wegetarianizmu, Zdrowe odżywianie bez tajemnic, Zatrzymaj młodość, a także Jestem mamą, jestem wegetarianką.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.