Menu

Trampolina karty obserwacji dziecka pięciolatek - chrzanowska danuta, kozłowska katarzyna

Cechy produktu

  • ISBN 9788326229831 

Opis

"Karty obserwacji dziecka. Pięciolatek" to publikacja, w której skład wchodzi:? 32 kart diagnostycznych (16 kart do obserwacji I i 16 kart do obserwacji II)? arkusz obserwacji rozwoju dziecka,? karta, na której nauczyciel może zamieścić dodatkowe informacje o trzylatku.Obserwacja i diagnoza pedagogiczna zezwala na właściwą ocenę poziomu umiejętności, wiedzy i postaw dziecka.

Pomaga w określeniu jego potężnych i słabych stron. Przeprowadzona w fachowy sposób ułatwi nauczycielowi wyznaczenie właściwego kierunku dalszej pracy z wychowankiem, co z kolei przełoży się na jego sukcesy w dalszej edukacji.Arkusz obserwacji skupia się na następujących obszarach:? rozwój fizyczny,? rozwój emocjonalny,? rozwój społeczny? rozwój poznawczy.Obszary te z kolei obejmują umiejętności z poszczególnych zakresów właściwych rozwojowidziecka 5-letniego.Publikacja "Karty obserwacji dziecka.

Pięciolatek":? ułatwia obserwację dziecka 5-letniego? dostarcza gotowe karty obserwacji, do użycia podczas procesu obserwacji pedagogicznych? pomaga w określeniu mocnych i słabych stron dziecka? wspomaga nauczyciela w rzetelnym i prędkim sprawdzeniu kompetencji dziecka? upraszcza prowadzenie trafnej dokumentacji

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.