Menu

Uwikłani Tom 4 Hudson - Paige Laurelin - książka

Cechy produktu

  • ISBN 9788366611078 

Opis

Poznaj historię "Uwikłanych" z perspektywy "Hudsona"! Odkryj momenty, których nie było w poprzednich częściach!Biznesmen, który ma władzę i pieniądze, i ona - żyjąca niemal na krawędzi, zdesperowana, lecz szalenie bystra kobieta, która jakimś cudem, zostaje jego pracownicą...Hudson Pierce nie był charakterystycznym łamaczem serc, który nie miał czasu na miłość.

On zwyczajnie w nią nie wierzył. Lecz był jej ciekawy, badał ją jak obiekt, a ludzi jak eksperyment. Tym właśnie Alayna Withers byłaby. Gdyby nie fakt, iż wzbudziła fascynację i zachwyt Hudsona. Sprawiła, że po raz pierwszy w swym życiu pan zaczął kwestionować swoje poglądy, podejmować przeciwne do nich decyzje.

Zaczęło mu zależeć. Ta znajomość okazała się początkiem burzliwego i bolesnego, jednakże ładnego związku, który sprawił, że obie strony zaczęły dojrzewać, lepiej rozumieć samych siebie i uczyć się poświęcenia i, z zasady, prawdziwej miłości.Laynie wydrążyła sobie drogę do zimnego serca Hudsona, narażając przy tym swoje własne, kruche i wrażliwe oraz swoje sumienie.

Stawiła czoła przeszłości na rzecz wspólnej przyszłości z ukochanym mężczyzną i wszystko to widzieliśmy jej oczami na stronach linii "Uwikłani".W "Hudson" poznajemy jego perspektywę, myśli i uczucia, które towarzyszyły mu podczas długiej podróży, wypełnionej bolesnymi momentami,w dodatku ulotnymi chwilami szczęścia.

Ta książka w całości poświęcona jest Hudsonowi i pozwala nam zajrzeć do jego umysłu i tego, co czaiło się we wnętrzu od pierwszego spotkania z Alayną, aż do finałowego rozdziału, gdzie bohaterzy odkryli swoje przeznaczenie.dodatkowo autorka zawarła w niej zupełnie nowe momenty - te przed poznaniem Alayny, które nareszcie pozwalają czytelnikowi zrozumieć, jak pan stał się tym, kim był w przeszłości, i jakie były jego relacje ze znanymi nam już ukochanymi postaciami, oraz dojrzeć jego metamorfozę..

Must have dla wszelkich zwolenników serii "Uwikłani"!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.