Menu

I-TEC obudowa MySafe USB-C / USB 2× 3,5" CAMYSAFEDUAL35

Cechy produktu

  • Producent I-TEC 

Opis

pokrywa zewnętrzna na 2 x dysk 3.5 MySafe USB-C 3.0/ USB-C SATA HDD/SSD
i-tec MySafe USB 3.0 / USB-C Zewnętrzna pokrywa dla dysków twardych 3,5 SATA HDD to obudowa dla maksymalnie dwóch dysków SATA HDD / SSD 3,5 do podłączenia do komputera, notebooka lub tabletu za pośrednictwem złącza USB 3.0, albo USB-C (załączono przewód USB 3.0 do USB-C i przewód USB 3.0 do USB 3.0). Połączenie USB zapewnia prędki i przystępny transfer informacji do 5 Gb/s. Interfejs USB-C jest kompatybilny z Thunderbolt 3. Wytrzymała aluminiowa obudowa efektywne odprowadzanie ciepła i ochronę napędów HDD / SSD.
Jedną z największych zalet tej obudowy jest obsługa macierzy RAID, która pozwoli albo ustawić wysoki poziom ochrony danych, albo wyjątkowo wysoką szybkość zapisu danych, by stworzyć ogromny dysk (składający się z dwóch dysków twardych. Możliwości RAID (jeśli są zaimplementowane dwa dyski twarde):

  • RAID 0: wyjątkowo wielka prędkość zapisu informacji (obudowa jest zdolna do wykonywania zapisu z przeplotem na oba dyski twarde).
  • RAID 1: wysoki poziom ochrony danych (obudowa wykonuje dublowanie zapisuje identyczne dane na obu dyskach twardych, a w sytuacji awarii jednego z dysków twardych ani informacje, ani dostęp do informacji nie zostaną utracone).
  • JBOD / Standalone: w systemie pokrywa jest postrzegana jako dwa niezależne dyski.


EAN: 8595611702525
Gwarancja: 24 miesiące
Kod dostawcy: CAMYSAFEDUAL35
wariant: pokrywa zewnętrzna
Format szerokości: 3,5'' (LFF)
Interfejs dysku: USB Type C
Złącza: 1 x USB (Type C)
Materiał: Aluminium
Obsługiwane systemy operacyjne: Linux
Kolor: Czarny
wymiary: 183 x 112 x 64 mm
Waga: 482 g
Akcesoria w zestawie: pokrywa zewnętrzna dla 2x 3,5 SATA HDD / SSD kabel USB 3.0 (80 cm) kabel USB-C 3.1 do USB 3.0 (80 cm) Zasilacz (12V / 4A) zestaw śrub montażowych Śrubokręt Podstawka Poradnik użytkownika

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.