Oferty 1-12 ułożone według:
Apteka internetowa Słonik4.6/516 tys. opinii
Apap EXTRA tabletki paracetamol 500mg +kofeina - lek na ból głowy migrena 50tabl

Apap EXTRA tabletki paracetamol 500mg +kofeina - lek na ból głowy migrena 50tabl

Dostępny od ręki

19,58 zł

+ dostawa od 5,90 zł
  • 9,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 9,90 zł Przesyłka priorytetowa
  • 15,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
  • 5,90 zł Przesyłka pocztowa
  • 7 zł Przesyłka priorytetowa
  • 12,99 zł Kurier
  • za darmo Odbiór osobisty
Przejdź do sklepu

Apteka internetowa Słonik

Informacje o produkcie

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

Opakowanie: 50 tabletek Skład:Paracetamol (Paracetamolum) 500 mg Kofeina (Coffeinum) 65 mg Działanie:APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera paracetamol i kofeinę. Dodatkowy składnik nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co poprawia ogólne samopoczucie i znosi uczucie zmęczenia.Wskazania:APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych.

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

Wskazaniem do stosowania leku są: bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe. Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie, jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Przeciwskazania:Nie należy przyjmować leku jeśli: Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na którykolwiek składnik leku. Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6- fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, cięSka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca.

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Podczas leczenia zydowudyną. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. - Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Zachować szczególną ostrożność stosując APAP Extra jeśli: Stosowanie preparatu przez osoby z niewydolnością wątroby, nadużywające alkoholu oraz głodzone stwarza ryzyko uszkodzenia wątroby.

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

Ostrożnie stosować u osób z niewydolnością nerek, astmą oskrzelową, nadczynnością gruczołu tarczowego, zaburzeniami snu pod postacią bezsenności. W czasie przyjmowania leku nie wolno spożywać alkoholu ze względu na zwiększone ryzyko uszkodzenia wątroby. Szczególne ryzyko uszkodzenia wątroby istnieje u osób głodzonych i regularnie pijących alkohol.Dawkowanie:Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat.Działania niepożądane:Jak każdy lek, APAP Extra może powodować działania niepożądane. Należą do nich: skórne reakcje alergiczne (pokrzywka, wysypka) ze strony przewodu pokarmowego: nudności, zaburzenia trawienia, ze strony układu krążenia: niemiarowość rytmu serca ze strony ośrodkowego układu nerwowego: bezsenność, niemożność skupienia uwagi, drżenia mięśniowe, drażliwość ze strony układu krwionośnego: rzadko agranulocytoza, bardzo rzadko trombocytopenia W przypadku doraźnego stosowania leku działania niepożądane występują rzadko.Interakcje:Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i kofeinę.

Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl

W przypadku równoczesnego stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych, leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny, leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO, zydowudyny, leków sympatykomimetycznych, hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny, chinolonów i werapamilu przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.Uwagi:Lek należy przechowywać w miejscu suchym, chłodnym i niedostępnym dla dzieci.

Opisy produktu Apap Extra tabl.powl. (0,5g+0,065g) 50tabl udostępniane przez sprzedawców

apteka sawa: Opis Apap Extra tabletki powlekane (0,5g+0,065g) 50tabl

( podobny opis w Apteka Zdro-Vita )

Apap Extra (Paracetamolum + Coffeinum) (500 mg + 65 mg) tabletki powlekane Skład: 1 tabletka powlekana zawiera: substancje czynne: paracetamol 500 mg, kofeina 65 mg; Działanie: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorą-czkowy. Zawiera jako substancje czynne paracetamol i kofeinę.

Kofeina nasila działanie przeciwbólowe paracetamolu. Dodatkowo kofeina działa umiarkowanie pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy. Wskazania: APAP Extra służy do doraźnego łagodzenia dolegliwości bólowych. Wskazaniem do stosowania leku są: bóle o różnej etiologii: głowy, w tym migrena, mięśni, zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne,kostno-stawowe, pooperacyjne i pourazowe.

Lek łagodzi objawy przeziębienia i grypy, takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe. Nie należy przyjmować leku jeśli: Wcześniej obserwowano objawy uczulenia na paracetamol lub którykolwiek składnik leku. Występują następujące schorzenia: wrodzony niedobór dehydrogenazy glukozo-6 -fosforanowej i reduktazy methemoglobinowej, choroba alkoholowa, ciężka niewydolność wątroby lub nerek, zaburzenia rytmu serca.

Podczas leczenia inhibitorami MAO i w okresie do 2 tygodni od zaprzestania przyjmowania tych leków. Nie należy stosować u kobiet w I trymestrze ciąży i w okresie karmienia piersią. Nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. Stosowanie innych leków: Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol i kofeinę.

W przypadku równoczesnego stosowania doustnych leków przeciwcukrzycowych, leków przeciwzakrzepowych (warfaryny, kumaryny), ryfampicyny (lek stosowany w leczeniu gruźlicy), leków przeciwpadaczkowych, leków uspokajających i nasennych, inhibitorów MAO (leki stosowane m.in.

w depresji), zydowudyny (lek przeciwiwrusowy, stosowany w zakażeniu wirusem HIV), leków sympatykomimetycznych (tj. zmniejszające przekrwienie, hamujące apetyt i leki psychostymulujące podobne do amfetaminy), hormonów tarczycy, doustnych środków antykoncepcyjnych, cymetydyny (lek stosowany głównie w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy), chloramfenikolu (antybiotyk), chinolonów (leki o działaniu bakteriobójczym) i werapamilu (lek stosowany w chorobach serca) przed przyjęciem leku należy zasięgnąć opinii lekarza.

Dawkowanie: Dorośli i dzieci w wieku powyżej 12 lat: 1-2 tabletek co 4-6 godz. (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Nie należy podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat. Opakowanie: 50 tabl.

Apteka Internetowa Gemini: Opis Apap Extra 50 tabletek

Wskazania: silne bóle: migreny, bóle głowy, bóle kostno-stawowe, bóle menstruacyjne, bóle mięśni, nerwobóle, bóle zębów oraz gorączkę w przebiegu przeziębienia i grypy. Skład:1 tabletka zawiera 500mg paracetamolu i 65mg kofeiny. Działanie: paracetamol działa przeciwbólowo, przeciwgorączkowo, kofeina działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przez co znosi uczucie zmęczenia.

Przeciwwskazania: niewydolność wątroby, nadużywanie alkoholu, niewydolność nerek, astma oskrzelowa.

Apteka Internetowa OLMED: Opis Apap Extra - 50 tabletek

LekPodmiot odpowiedzialny: US Pharmacia Sp. z o.o. Wskazania: APAP Extra zwalcza bóle o różnej etiologii: bóle głowy, migrenę, bóle mięśni, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.Właściwości: APAP Extra to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy skuteczny, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowania.

APAP Extra zawiera dwie substancje czynne: paracetamol i kofeinę. Paracetamol to znana i bezpieczna substancja działająca przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Natomiast dodatkowy składnik ? kofeina: wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu,działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy,przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

Sposób użycia: Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to:Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę); Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę). Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 latPrzy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby.Przeciwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol.

Ciężkie upośledzenie czynności wątroby i nerek, niedobór G-6-PD i reduktazy methemoglobinowej. Lek nie powinien być stosowany w I trymestrze ciąży. Preparat w kroplach i zawiesinie nie powinien być stosowany u dzieci poniżej 3 m.ż. U dzieci poniżej 12 r.ż.

w postaci tabletek może być stosowany po konsultacji z lekarzem.Skład: 1 tabletka powlekana zawiera substancję czynną: Paracetamol 500mg, Kofeinę 65mg.

Biała Stokrotka: Opis APAP Extra 50 tabletek

APAP Extra 50 tabletek APAP Extra Odkryj jego Extra siłę ! APAP Extra jest lekiem przeciwbólowym i przeciwgorączkowym o skutecznym, ale jednocześnie zachowujący wysoki profil bezpieczeństwa stosowaniu. APAP Extra w swoim składzie zawiera dwie substancje czynne: są nimi paracetamol i kofeina.

Paracetamol jet znaną od lat i bezpieczną substancją działającą przeciwbólowo oraz przeciwgorączkowo. Dodatkowy składnik w postaci kofeiny: wzmacnia działanie przeciwbólowe paracetamolu, działa pobudzająco na ośrodkowy układ nerwowy, przyśpiesza początek działania przeciwbólowego i przeciwgorączkowego leku.

APAP Extra zwalcza bóle o różnych przyczynach i pochodzeniu: bóle głowy, bóle migrenowe, bóle mięśniowe, bóle zębów, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle kostno-stawowe, bóle pooperacyjne i pourazowe. Dodatkowo APAP Extra skutecznie łagodzi objawy przeziębienia i grypy takie jak: gorączka, bóle gardła, bóle mięśniowe i kostno-stawowe.

Skład APAP Extra to: paracetamol 500mg + kofeina 65mg, lek posiada postać tabletki powlekanej Sposób dawkowania i przyjmowanie: Zazwyczaj stosowana dawka leku APAP Extra to: Dorośli: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę); Dzieci powyżej 12 lat: 1-2 tabletki co 4-6 godzin (maksymalnie 8 tabletek na dobę).

Leku nie należy podawać dzieciom poniżej 12 lat. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Opakowanie: 50 tabletek Producent: US Pharmacia Sp. z o.o. Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie