Moje konto  ▾

Ligamento 60 tabl.

Producent LEK-AMPostać tabletki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

5 ofert z 5 sklepów internetowych

Świat leku

★★★★☆
82 opinie

Ligamento, tabletki powlekane, 60szt.

Ligamento, tabletki powlekane, 60szt.

… kolagent typu I, magnez, bromelaina, papaina, cynk, mangan, witamina B12, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, sol sodowa karboksymetylocelulozy, celuloza usieciowana, celuloza mikrokrystaliczna, judroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, glikol polietylenowy, ryboflawina, talk, dwutlenek tytanu, karmina, maltodekstryna Dawkowanie: 2 tabletki jeden raz dziennie. Tabletki należy połknąć, popijając …

✓  Dostępny od ręki

43,12

Przejdź do sklepu ▸ Świat leku

Hiperpharm.pl

★★★★★
222 opinie

Ligamento* 60 tabl.powl. Lekam D

✓  Dostępny od ręki

47,12

Przejdź do sklepu ▸ Hiperpharm.pl

MocLekow.pl

5 opinii

Ligamento 60 tab.

Ligamento 60 tab.

… sport, narażonych na przeciążenia więzadeł, ścięgien i stawów. Skład ekstrakt z nasion grejpfruta, ekstrakt z kłącza kurkumy, hydrolizowany kolagent typu I, magnez, bromelaina, papaina, cynk, mangan, witamina B12, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, sol sodowa karboksymetylocelulozy, celuloza usieciowana, celuloza mikrokrystaliczna, judroksypropylometyloceluloza, polidekstroza, glikol …

✓  Dostępny od ręki

36

Przejdź do sklepu ▸ MocLekow.pl

aptekagalen.pl

brak opinii

Ligamento 60tbl

Ligamento 60tbl

specjalistyczny skład ukierunkowany na więzadła; rekomendowany podczas rehabilitacji pourazowej

✓  Dostępny od ręki

41,54

Przejdź do sklepu ▸ aptekagalen.pl

Apteka Centrum

★★★★★
8821 opinii

Ligamento tabl.powl. 0,5 g 60 tabl.

Ligamento tabl.powl. 0,5 g 60 tabl.

… Witamina C pozyskiwana z ekstraktu z nasion grejpfruta pomaga w prawidłowej produkcji naturalnego kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstek. Bromelaina i papaina roślinne enzymy trawienne pozyskiwane z ananasa i papai współdziałają z innymi składnikami preparatu w obrębie wiązadeł i ścięgien. Cynk, magnez i mangan przyczyniają się do utrzymania zdrowych …

✓  Dostępny od ręki

44,95

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Centrum

Informacje o produkcie

ProducentLEK-AM
Postaćtabletki

Informacje o produkcie LIGAMENTO - 60 tabl. Producent: Lek AM. Wskazania: Suplement mający zastosowanie po urazach wiązadeł i ścięgien, podczas rehabilitacji pourazowej oraz u osób narażonych na przeciążenia wiązadeł, ścięgien i stawów.

Właściwości: Suplement mający zastosowanie po urazach wiązadeł i ścięgien, podczas rehabilitacji pourazowej oraz u osób narażonych na przeciążenia wiązadeł, ścięgien i stawów. Kolagen to główny składnik tkanki łącznej, która naturalnie wystepuje w chrząstkach, ścięgnach i wiązadłach oraz innych tkankach odpowiadających za mobilność stawów.

Dzięki niemu tkanki są sprężyste, elastyczne i wytrzymałe. Witamina C pozyskiwana z ekstraktu z nasion grejpfruta pomaga w prawidłowej produkcji naturalnego kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstek.

Bromelaina i papaina roślinne enzymy trawienne pozyskiwane z ananasa i papai współdziałają z innymi składnikami preparatu w obrębie wiązadeł i ścięgien. Cynk, magnez i mangan przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości Dodatkowo mangan przyczynia się do tworzenia tkanki łącznej.

Tkanka łączna stanowi podstawowy budulec wiązadeł stawowych. Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Kłącze kurkumy pomaga kontrolować reakcje zapalne organizmu, wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu kości.

Skład: 2 tabl. zawierają: Ekstrakt z nasion grejpfruta 470 mg w tym witamina C 80 mg, Ekstrakt z kłącza kurkumy 250 mg standaryzowany na zawartość 10% kurikumy 25 mg, Hydrolizowany kolagen I typu 200 mg, Magnez 188 mg, Bromelaina 80 mg, Papaina 50 mg, Cynk 10 mg, Mangan 2 mg, Witamina B12 1,25 mcg.

Stosowanie: 2 tabl. raz dziennie, połknąć, popijając odpowiednią ilością płynu. Opakowanie: 60 tabletek

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.