Manu

Ligamento 60 tabl.

Cechy produktu

  • Producent LEK-AM 
  • Postać tabletki 

Opis

Informacje o produkcie LIGAMENTO - 60 tabl. Producent: Lek AM. Wskazania: Suplement mający zastosowanie po urazach wiązadeł i ścięgien, podczas rehabilitacji pourazowej oraz u osób narażonych na przeciążenia wiązadeł, ścięgien i stawów.

Właściwości: Suplement mający zastosowanie po urazach wiązadeł i ścięgien, podczas rehabilitacji pourazowej oraz u osób narażonych na przeciążenia wiązadeł, ścięgien i stawów. Kolagen to główny składnik tkanki łącznej, która naturalnie wystepuje w chrząstkach, ścięgnach i wiązadłach oraz innych tkankach odpowiadających za mobilność stawów.

Dzięki niemu tkanki są sprężyste, elastyczne i wytrzymałe. Witamina C pozyskiwana z ekstraktu z nasion grejpfruta pomaga w prawidłowej produkcji naturalnego kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstek.

Bromelaina i papaina roślinne enzymy trawienne pozyskiwane z ananasa i papai współdziałają z innymi składnikami preparatu w obrębie wiązadeł i ścięgien. Cynk, magnez i mangan przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości Dodatkowo mangan przyczynia się do tworzenia tkanki łącznej.

Tkanka łączna stanowi podstawowy budulec wiązadeł stawowych. Witamina B12 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego oraz odgrywa rolę w procesie podziału komórek. Kłącze kurkumy pomaga kontrolować reakcje zapalne organizmu, wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu kości.

Skład: 2 tabl. zawierają: Ekstrakt z nasion grejpfruta 470 mg w tym witamina C 80 mg, Ekstrakt z kłącza kurkumy 250 mg standaryzowany na zawartość 10% kurikumy 25 mg, Hydrolizowany kolagen I typu 200 mg, Magnez 188 mg, Bromelaina 80 mg, Papaina 50 mg, Cynk 10 mg, Mangan 2 mg, Witamina B12 1,25 mcg.

Stosowanie: 2 tabl. raz dziennie, połknąć, popijając odpowiednią ilością płynu. Opakowanie: 60 tabletek

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie