Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Pozostałe leki i suplementy.

Pozostałe leki i suplementy

1564 produkty z 22 sklepów

strona 1 z 79

Urosan-fix x 20

Producent HERBAPOL-LUBLIN

… pod przykryciem przez około 10-15 minut. Pić 3 razy dziennie po 1 szklance ciepłego, świeżo przygotowanego naparu. Stosować przez okres 2-4 tygodni. Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, choroba wrzodowa żołądka lub dwunastnicy, ciężka choroba serca lub nerek, nie podawać dzieciom w wieku poniżej 12 lat, kamica dróg żółciowych, ciąża, laktacja. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

DEXAPico (Bronchonorm) syrop (1,625g+6,5mg

Producent HERBAPOL-LUBLIN S.A. Postać syrop

… niepożądaneLeku nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na jego składniki, kaszlu z dużą ilością wydzieliny, astmy, ciężkich schorzeń wątroby, przy jednoczesnym przyjmowaniu inhibitorów monoaminooksydazy i leków mukolitycznych.Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat.Skład100 g syropu zawiera:Wyciąg wodny z kwiatostanu lipy (1:5) 25 gDekstrometorfanu bromowodorek 0,1 g … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Laboteq Skin 30 tabletek

Producent Aflofarm Postać tabletki

… układu krążenia.Niacyna – jest istotna dla przemiany wodnej w skórze. Wpływ na prawidłową strukturę i funkcjonowanie skóry i błon śluzowych.Biotyna – wspomaga utrzymanie prawidłowego stanu skóry. Bierze udział w procesach metabolizmu białek i aminokwasów. Wpływ na prawidłową strukturę i funkcje skóry.Kwas foliowy – pełni podstawową rolę we wzroście i rozwoju wszystkich … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 27%

Vicks aloes i eukaliptus aer. 15ml

Producent WICK PHARMA Postać aerozol

… nosowy należy zatkać. 2. Rozpylić iwykonać głęboki wdech przez nos w tym samym czasie. Powtórzyć czynności w celupodania leku do drugiego otworu nosowego. 3. Dorośli i dzieciw wieku powyżej 10 lat mogą powtórzyć czynności opisane w 1 i 2, jeślikonieczne. 4. Wyczyścićaplikator donosowy wilgotną i czystą chusteczką oraz nałożyć na aplikatornakrętkę ochronną natychmiast … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 33%

Nervomix dla rzucających palenie 20 past.

Producent ADAMED Postać pastylki

… komórki przed stresem oksydacyjnym. Skład i opakowanie Witamina C, ekstrakt z liści melisy, ekstrakt z liści mięty, stearynian magnezu, olejek eukaliptusowy, ekstrakt z korzenia imbiru, kwas cytrynowy, ekstrakt z korzenia kudzu, olejek miętowy, barwnik naturalny – koszenila. Opakowanie: 20 pastylek do ssania Wskazanie: Dla osób odczuwających rozdrażnienie związane z zaprzestaniem pale … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Solpadeine Capsules 12 szt. i

Producent GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE SP. Z Postać kapsułki

… tabletki musujące rozpuścić w szklance wody, podawać do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować dawki leku częściej, niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby. Nie stosować dawki większej niż zalecana. Leku nie należy stosować dłużej niż 3 dni bez zalecenia lekarza. Nie stosować jednocześnie innych leków zawierających paracetamol, kodeinę lub kofein … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%

Ibum zaw.doust. 0,1 g/5ml 130 g smak malinowy

Producent HASCO-LEK PPF Postać syrop

… g Postać farmaceutyczna: Zawiesina doustna Producent: PPF Hasco-Lek S.A. Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zd … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 43%

Restonum 30 tabl.

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… ( co odpowiada 10mg jonów magnezu) Węglan magnezu - 205,10 mg ( co odpowiada 46,25 mg jonów magnezu) Fumaran żelaza - 46 mg ( co odpowiada 15 mg jonów żelaza) Witamina C - 50 mg Witamina B6 - 0,7 mg Witamina B12 - 2,5 mcg Dawkowanie Dorośli: 1 tabletka 2 razy dziennie.. Preparat należy przyjmować na czczo, godzinę przed posiłkiem lub 2 godziny po nim, popijając dużą ilością wody. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 30%

Esseliv 50 kaps.

Producent AFLOFARM Postać kapsułki

… i wydzielanie żółci.Przeciwwskazania:uczulenie na składniki produktuWskazania:Zaleca się stosowanie preparatu w celu wspomagania funkcjonowania wątroby i trawienia tłuszczów.Dawkowanie:Stosować doustnie. Osobom dorosłym i dzieciom powyżej 6 roku życia zaleca się podawanie 2 kaps./24h. Dzieciom zawartość kapsułki wycisnąć i podać z niewielką ilością ciepłego mleka bądź wod … SZCZEGÓŁY →

ASEQURELLA 20 tabletek

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… zaleca się stosować suplementu w ciąży i w okresie karmienia piersią.Informacje dodatkowe:Czy Asequrella wpływa na skuteczność antykoncepcji hormonalnej?Składniki zawarte w Asequrelli nie wpływają na skuteczność tabletek ani plastrów antykoncepcyjnych.Czy Asequrella jest bezpieczna?Asequrella zawiera naturalne wyciągi z ziół o potwierdzonej skuteczności przez co jest bezpieczna dla … SZCZEGÓŁY →

Renovastin 30 tabl.

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… oraz zdrowy tryb życia. Opakowanie: 30 tabletek Producent: Aflofarm Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Gripex HotActiv Forte 12 SASZ.

Producent US PHARMACIA SP. Z O.O. Postać proszek

… Choroba alkoholowa. Stosowanie inhibitorów MAO lub zydowudyny. Nie stosować u dzieci w wieku poniżej 13 roku życia. Skład:- Paracetamol 1000 mg: działa przeciwgorączkowo i przeciwbólowo - Fenylefrynę 12,2 mg: obkurcza naczynia błony śluzowej nosa - przeciwdziała obrzękowi, udrożnia nos, hamuje katar, ułatwia oddychanie- Witaminę C 100 mg: wspomaga układ odpornościowy organizmu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Choligrip max 8saszetek

Producent Glaxosmithkline Consumer Healthcare Postać proszek

… od ich odstawieniaStosowanie zydowudynyChoroba alkoholowaJaskra zamykającego się kątaNiewydolność wątrobyCiężka niewydolność nerekNadczynność tarczycyCukrzycaChoroby układu krążenia, w tym choroby serca, nadciśnienie tętniczeGuz chromochłonny nadnerczyJednoczesne leczenie trójpierścieniowymi lekami przeciwdepresyjnymiJednoczesne leczenie lekami blokującymi receptory beta-adre … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

Aleve 220 mg 24 tabl.

Producent BAYER Postać tabletki

… początkowo 2 tabletki, a następnie po upływie 12 godzin 1 tabletkę.Nie należy przyjmować więcej niż 3 tabletki na dobę, chyba że jest to wyraźne polecenie lekarza.Osoby w podeszłym wieku (od 65 roku życia): nie więcej niż 2 tabletki w ciągu doby, chyba że lekarz zaleci inaczej.Dzieci: nie podawać dzieciom do lat 16, chyba że na wyraźne zalecenie lekarzai pod ścisłą kontrol … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 35%

Floractin 20kapsułek

Producent NOVASCON PHARMACEUTICALS SP. Z O.O. Postać kapsułki

… czym dodać jej zawartość do spożywanego pokarmu. Nie należy mieszać kaps. ze zbyt zimnymi lub gorącymi posiłkami.DziałanieZmniejsza ryzyko powikłań wystepujących podczas antybiotykoterapii i po jej zakończeniu. Korzystnie wpływa na czas trwania biegunek. Wspomaga funkcjonowanie organizmu, podczas infekcji układu odpornościowego.SkładLactobacillus rhamnosus GG ATCC 53103, inulina. … SZCZEGÓŁY →

Diohespan Max 60tabletek

Producent Aflofarm Postać tabletki

… piersią należy poradzić się lekarza.Sposób użycia:1 tabletka na dobę,podczas posiłku. Zaostrzenie dolegliwości dotyczących żylaków odbytu: 3 tabletki na dobę przez 4 dni, następnie 2 tabletki na dobę przez kolejne 3 dni podczas posilków.Skład:1000 mg zmikronizowanej diosminy - alkohol poliwinylowy - kroskarmeloza sodowa - talk - krzemionka koloidalna bezwodna - stearynian magnezu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 46%

ALLIOFIL tab. 30 szt.

Producent HERBAPOL

… rozwiązania. Aby temu zaradzić, po spożyciu potrawy zawierającej czosnek, można rzuć liść mięty lub gumę miętową. W kwestii zapachu skóry pozostaje dodatkowy wydatek na perfumy, balsamy i dezodoranty do ciała. Najprościej jednak jest przyjmować preparaty z wyciągiem z czosnku np. ALLIOFIL, w przypadku których efekt nieprzyjemnego zapachu z ust, a także zapachu skóry jest zdecydowanie … SZCZEGÓŁY →

KROPLE ŻOŁĄDKOWE 35g

Producent AFLOFARM Postać krople

… preparatunadkwaśnośćwrzody żołądka i dwunastnicykarmienie piersiąwiek poniżej 15 roku życiaWskazania:Zaleca się przyjmowanie preparatu w przypadku niewielkich dolegliwości trawiennych (niestrawności, wzdęć i stanów skurczowych w obrębie jelit).Dawkowanie:Stosować 15-30 kropli po rozpuszczeniu w kieliszku wody x 3-4/24h na pół godziny przed jedzeniem lub doraźnie po 30-40 kropl … SZCZEGÓŁY →

D-VITAMINIUM CALCIUM tabl. - 60 tabl.

Producent OLEOFARM MAREK CHRZANOWSKI, LESZEK STANECKI SP.Z O.O. Postać tabletki

… hydroksypropylometyloceluloza (emulgator), stearynian magnezu (substancja przeciwzbrylająca), dwutlenek tytanu (barwnik), witamina D3 (cholekalcyferol), alkohol poliwinylowy (substancja do stosowania na powierzchnię), glikol polietylenowy (substancja wiążąca), talk (substancja przeciwzbrylająca), tlenek żelaza żółty (barwnik), indygokarmin (barwnik), błękit brylantowy FCF (barwnik). … SZCZEGÓŁY →

Corega Neutralny Smak krem 40 g

Producent GLAXOSMITHKLINE Postać krem

… nie zawiera barwników i aromatów, które mogłyby zmienić smak pożywienia. Sposób użycia: Na czystą i wysuszoną protezę nanieść kilka krótkich pasków kremu, niezbyt blisko jej krawędzi. Założyć protezę, docisnąć ją i na kilka sekund przygryźć. Skład: Poly(Methylvinylether/ Maleic Acid), Sodium-Calcium Mixed Partail Salt, Petrolatum, Cellulose Gum, Paraffinum Liquidum. … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Pozostałe leki i suplementy

Zapraszamy do przeogromnej apteki online. Niedrogie i skuteczne leki dostępne od ręki za pośrednictwem porównywarki cenowej nokaut.pl

Sprawdź też