Moje konto
  • Ruskorex czop.x 10 Ruskorex czop.x 10

Ruskorex czop.x 10

3 oferty z 3 sklepów

Producent Medagro WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ALLECCO.PL

★★★★★
8031 opinii

Ruskorex czopki 10 szt.

Ruskorex czopki 10 szt.

… świądu odbytu występującego z innych przyczyn. W leczeniu uzupełniającym po zabiegach chirurgicznych przetok okołoodbytniczych i guzków krwawniczych.DawkowanieDoodbytniczo, 1 czopek, 1-2 razy dziennie. Czopki stosować po wypróżnieniu. Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie.DziałanieRuskogeniny otrzymywane są z kłączy ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus), działają miejscowo …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Apteka Internetowa OLMED

★★★★☆
5169 opinii

Ruskorex czopki - 10 sztuk

Ruskorex czopki - 10 sztuk

… miejscowo przeciwzapalne, przeciwobrzękowo i uszczelniająco na naczynia krwionośne. Tetrakainy chlorowodorek jest środkiem miejscowo znieczulającym. Sposób użycia:Preparat przeznaczony jest dla dorosłych. Doodbytniczo, 1 czopek, 1-2 razy dziennie. Czopki stosować po wypróżnieniu. Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie. Skład:1 czopek zawiera: substancje czynne: ruskogeniny 0,025 …

Dostępny od ręki  ✓

Informacje o produkcie

ProducentMedagro

Opis działania: Ruskogeniny otrzymywane są z kłączy ruszczyka kolczastego (Ruscus aculeatus), działają miejscowo przeciwzapalnie, przeciwobrzękowo i uszczelniająco na naczynia krwionośne. Tetrakainy chlorowodorek jest środkiem miejscowo znieczulającym.

Dawkowanie: Preparat przeznaczony jest dla dorosłych. Doodbytniczo, 1 czopek, 1 lub 2 razy dziennie.Czopki stosować po wypróżnieniu.Jednorazowa kuracja nie powinna trwać dłużej niż 2 tygodnie.Stosowanie u osób w podeszłym wieku:Osoby w podeszłym wieku mogą wykazywać zwiększoną wrażliwość na działanie leku, dlatego przed podjęciem leczenia wskazana jest konsultacja z lekarzem.

Skład: 1 czopek (2 g) zawiera: Substancje czynne: - Ruskogeniny 0,025 g- Tetrakainy chlorowodorek 0,025 g Substancje pomocnicze: - Polisorbat 60 (Tween 60)- Migliol 812 - Skrobia kukurydziana- Aerosil 200- Tłuszcz obojętny (Witepsol H15 lub Estaram H15) ad 2,0 g Wskazania: W objawach bólu i świądu w okolicy odbytu, w stanach zapalnych błony śluzowej odbytnicy, w zapaleniu zakrzepowym guzków krwawniczych, do łagodzenia świądu odbytu występującego z innych przyczyn.

W leczeniu uzupełniającym po operacjach chirurgicznych przetok około odbytniczych i guzków krwawniczych. Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na ruskogeninę, tetrakainę lub substancje pomocnicze. Działania niepożądane: Niekiedy może wystąpić nasilenie pieczenia w okolicy odbytu na początku stosowania leku.

Ponadto mogą wystąpić luźne stolce. Interakcje: Może wystąpić nasilenie działania leków antyarytmicznych oraz osłabienie działanie suonamidów. Leki blokujące kanały wapniowe mogą osłabiać działanie ruskogeniny.

Stosowanie w czasie ciąży i karmienia piersią: Ze względu na brak badań potwierdzających bezpieczeństwo stosowania w okresie ciąży i karmienia piersią preparat może być stosowany wyłącznie po konsultacji z lekarzem specjalistą.

Ostrzeżenia i zalecane środki ostrożności dotyczące stosowania leku: Przerwać stosowanie jeżeli po zastosowaniu leku nastąpi nasilenie świądu lub bólu. U osób z zaburzeniami pracy serca i u osób z hipotensją lek można stosować wyłącznie po konsultacji z lekarzem.

10 czop.-czop.doodbyt.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też