Menu

Rescuer

Cechy produktu

  • Producent DoTerra 

Opis

niepowtarzalna seria mieszanek olejków eterycznych opracowana z myślą o najmłodszych z łatwym do zastosowania aplikatorem kulkowym.

Po męczącym dniu, pełnym aktywności warto użyć kojącą mieszankę doTERRA Rescuer, by odprężyć całe ciało i złagodzić napięcie obolałych mięśni i stawów. Mieszanka Copaiby, lawendy, mięty i pieprzowca chińskiego uśmierzy znikome bóle a perfekcyjnie połączeni z frakcjonowanym olejem kokosowym rewelacyjnie sprawdzi się delikatnej, wrażliwej skórze znikomego dziecka.

Posmaruj doTERRA Rescuer na nogi, ręce lub ramiona po ćwiczeniach albo długim dniu aktywności fizycznej. Rescuer ma świeży, ale uspokajający aromat, który zagwarantuje kojące wsparcie po aktywnie spędzonym dniu.

OPAKOWANIE: 10ML

DZIAŁANIE:
Pomaga wytworzyć poczucie pewności.
Pociesza i koi skórę.
Wspiera witalność i komfort.


elementy:
Olejki eteryczne Copaiba, lawenda, mięta i pieprzowiec chiński oraz frakcjonowany olej kokosowy

Opis aromatyczny
Drzewne, miętowe, kwiatowe

użytkowanIE:
Posmaruj nogi dziecka mieszanką doTERRA Rescuer na bóle wzrostowe, najlepiej przed snem lub po wyczerpującej aktywności.
Nakładaj doTERRA Rescuer na skronie i kark, żeby zniżyć uczucie napięcia.
Wmasuj w ramiona, szyję i plecy, by zapewnić ukojenie.

Wskazówki dotyczące używania
zastosowanie aromatyczne: nałóż na biżuterię, naturalny dolomit albo skały pochodzące z lawy.
zastosowanie miejscowe: Zastosuj do żądanego obszaru. Dedykowany do korzystania pod nadzorem osoby dorosłej.

UWAGI:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej 3. Realna wrażliwość skóry. Jeśli jesteś pod opieką lekarza, skonsultuj się z lekarzem. Trzymać z dala od oczu, wewnętrznych części ucha, ust i wrażliwych obszarów.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.