Menu

Ziołowa apteczka dla przeziębionych

Cechy produktu

  • Producent Nowak Zbigniew T. 

Opis

linia: Z tradycji Ojca Klimuszki

Zbigniew T. Nowak omawia naturalne sposoby na rozmaite infekcje i dolegliwości (przeziębienie, grypa, katar, kaszel i problemy z odkrztuszaniem, zapalenie gardła i zapalenie zatok) z zastosowaniem tak wyśmienitych darów natury jak jeżówka purpurowa, czarny bez, lipa, malina, dziewanna, czosnek, miód, propolis, babka lancetowata, tymianek i szałwia lekarska. Odnajdziemy tu mistrzowskie porady i przepisy na nieprzeciętne herbatki, syropy, nalewki i inne specjały, które wzmacniają odporność i wspomagają organizm w walce z infekcjami.

Zbigniew T. Nowak - znawca roślin leczniczych, od ponad 30 lat popularyzator wiedzy z zakresu ziołolecznictwa i apiterapii. Autor kilkudziesięciu bestsellerów książkowych oraz ponad 1500 artykułów prasowych o tej tematyce. Ekspert w popularnym programie „Pytanie na śniadanie", nadawanym w TVP2. Pracował i publikował ze znanym zielarzem, franciszkaninem ojcem Grzegorzem Sroką, asystentem ojca Czesława Klimuszki, współpracował ponadto z nestorem polskiego zielarstwa - prof. Aleksandrem Ożarowskim.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.