Moje konto
  • 050537 Stół glazurniczy ART.996 050537 Stół glazurniczy ART.996

050537 Stół glazurniczy ART.996

1 oferta z 1 sklepu

Producent 050 WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Informacje o produkcie

Producent050

Promocja tego produktu! "Dostawa gratis na terenie całego kraju"
Czyli dostarczamy bezpłatnie ten towar w dowolne miejsce w Polsce.
"Większość towarów wysyłamy w ciągu 24h, po sprawdzeniu stanu magazynowego!"

Do godziny po zamówieniu (w godzinach pracy) magazynierzy sprawdzają czy zamówiony towar jest w magazynie i przesyłamy informację emailem lub faksem.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem renomowanej włoskiej firmy. produkującej wysokiej klasy narzędzia dla glazurników, brukarzy i dekarzy.
W ofercie posiadamy maszyny do cięcia płytek ceramicznych zarówno dla profesjonalistów jak i dla majsterkowiczów, wysokiej klasy gilotyny hydrauliczne i mechaniczne do cięcia kostki brukowej i krawężników, elektryczne i ręczne otwornice oraz frezy do twardej ceramiki i gresu, elektryczne maszyny do cięcia typu most, gilotyny do dachówek, szczypce i obcęgi glazurnicze, narzędzia budowlane oraz tarcze diamentowe.

Stół ERGO SUPPORTER składa się z dwóch roboczych blatów, jeden z nich może być montowany nad drugim. Blat główny wykonany ze stali stół o wielkości wystarczającej do ręcznego cięcia ceramiki (maksymalna długość cięć to 75 cm) Drugi, mniejszy, roboczy stół może być umocowany na pierwszym, i charakteryzuje się tym, że posiada drewniany blat i uniwersalny uchwyt do mocowania ciętych płytek co zapewnia większe bezpieczeństwo, zwłaszcza gdy pracujemy przy użyciu elektronarzędzi. Górny blat może być również obracany i stanowi mocną i pewną podporę dla obrabianych płytek i narzędzi. Stół ERGO SUPPORTER posiada mocne, wykonane ze stalowych rur nogi, które można całkowicie złożyć dzięki czemu urządzenie może zajmować mniej miejsca w trakcie transportu. Nowy ERGO SUPPORTER został również wyposażony w kółka i uchwyty co ułatwia jego przemieszczanie i ustawianie w miejscu pracy.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też