Menu

Ayala KID Konsoleta fryzjerska, gładka w całości tapicerowana

Cechy produktu

  • Producent Ayala 

Opis

Czy chcesz, by każdy klient – nawet ten drobny – poczuł się w twoim salonie fryzjerskim naprawdę wyjątkowo? Ci potrzeba wytwornej konsolety na stanowisko dla najmłodszych? Nie wahaj się - Ayala KID Konsoleta fryzjerska, gładka w pełni tapicerowana to artykuł nadzwyczajny dla Twojego salonu fryzjerskiego i Twoich znikomych-wielkich klientów. >

Ayala KID Konsoleta fryzjerska, gładka w całości tapicerowana – wymagających najmłodszych klientów

Gładka konsolet Ayala KID to komponent wyposażenia przeznaczony najmłodszym gościom salonów fryzjerskich. Lustro pozwala odbić postać o wysokości do 125cm. Gładkie ramy są w pełni tapicerowane skajem – odcień można złączyć do stylistyki wnętrza korzystając z ogromnej palety kolorów. Tapicerka jest przystępna w utrzymaniu czystości – nie odbarwi się pod wpływem środków chemicznych. Dziecięca konsoleta to świetny pomysł na to, aby docenić małych klientów i zachęcić ich do częstszych wizyt w salonie fryzjerskim.

wymiary: 125x6x73cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.