Menu

Oparcie ortopedyczne Comf-Pro UltraBack 125

Opis

Ból kręgosłupa, to jedna z częstszych dolegliwości. Zmaga się z nim ponad połowa społeczeństwa w najróżniejszym wieku. A okazuje się,niejednokrotnie problemem jest nieprawidłowa pozycja podczas siedzenia! zobacz, jak temu zaradzić!

Koniec z bólem pleców zadbaj o trafne oparcie Coraz więcej młodych osób skarży się na bóle pleców, szyi i problemy z kręgosłupem. Często powodem jest to, iż większość z nich wykonuje pracę siedzącą.

Do pracy dojeżdża samochodem, cały dzień siedzi przy biurku, a w domu odpoczywa w fotelu. Niektórzy pieszo wykonują w ciągu dnia zaledwie kilkaset metrów! A plecy nie lubią siedzenia. Szczególnie,nieraz przyjmujemy wówczas pozycję, która szkodzi naszemu kręgosłupowi.

Co więc zrobić? Warto zainwestować w trafne oparcie, które sprawi, że nie będziemy się garbić w trakcie siedzenia. Możliwość regulacji oparcia Warto zainwestować w adekwatne oparcie UltraBack, które można przymocować do każdego krzesła czy fotela, z którego korzystamy.

Regulować można je na trzy sposoby: regulacja podparcia lędźwiowego w pozycji poziomej przy pomocy pokrętła regulacja wysokości za pomocą obrotowych uchwytów regulacja głębokości przy pomocy równocześnie przekręcanych uchwytów Lekka, wytrzymała formuła postępowa i użyteczna konstrukcja, która została zrobiona z postępowych tworzyw kompozytowych z polimerów powoduje, że oparcie UltraBack jest lekkie a zarazem szczególnie wytrzymałe.

Można je zabrać ze sobą wszędzie – do pracy, pociągu czy samolotu. Oparcie prawidłową przepustowość powietrza, więc nie pocimy się korzystając z niego. Wygoda i zdrowie w jednym Ważne jest to, że UltraBack pozwala zsynchronizować głębokość, a także sztywność pleców dostosowując je do potrzeb użytkownika.

zagwarantuje adekwatne podparcie, dzięki czemu korzystanie z niego jest nie tylko komfortowe, lecz i zdrowe dla kręgosłupa. Nie pozwala użytkownikowi garbić się, w związku z tym korzystając z niego cały czas ma prawidłową postawę.

Oparcie ma wygodne, a zarazem konkretne zapięcie, poprzez co się nie przesuwa i nie trzeba go ciągle udoskonalać. Do tego wygląda nad wyraz estetycznie, jest delikatne i prawidłowo prezentuje się na każdym meblu czy powierzchni.

Nie trzeba więc kupować kilku krzeseł, w każdej chwili można je przepiąć, co zajmuje zaledwie chwilę. Już po kilku tygodniach codziennego stosowania oparcia UltraBack powinniśmy zauważyć poprawę. Ból pleców oraz szyi powinien ustąpić!

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.