Menu

Dębowa konsola z szufladą Inelo Z5

Cechy produktu

  • Producent Producent: Elior 

Opis

Rozglądasz się za oryginalną i ergonomiczną konsolą? znakomicie trafiłeś! Inelo Z5 zaprojektowana poprzez firmę Elior to piękna, delikatna i pełna klasy konsola, która odświeży Twoje wnętrze dodając mu atrakcyjnego wdzięku. Ten elitarny mebel nie tylko ozdobi wnętrze, lecz też posłuży do wielu różnych czynności. Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się jak fantastycznym meblem jest Inelo Z5!

Luksus z użytecznością w parze

Konsola w konwencjonalnym rozumieniu nie jest meblem służącym celom użytecznym, ponieważ zgodnie z definicją słownika języka polskiego jest ozdobnym, wąskim stolikiem. Kluczowe w tej definicji jest słowo "dekoracyjny", które w najszczególniej stosowny sposób określa jej przeznaczenie. Przed laty konsole były luksusowym meblem ozdobnym, na którym ustawiano piękną rzeźbę czy bujną roślinę doniczkową. W dzisiejszych wnętrzach często niestety nie ma miejsca na meble, które służą jedynie dekoracji, dlatego zmieniły one swoje funkcje i służą nam do nad wyraz wielu rzeczy, są także odpowiednim rozwiązaniem do niewielkich wnętrz gdzie np. Nie gromadzi się typowe biurko, bądź toaletka. Ekskluzywny mebel dodając gracji naszemu wnętrzu jest równocześnie wdzięcznym miejscem do pracy albo relaksu. Może służyć w charakterze stolika pod oknem, lustrem czy obrazem. W tym drugim przypadku może zastąpić półkę na biżuterię, szczotki i grzebienie czy kosmetyki, a w przedpokoju być miejscem na korespondencję lub klucze do domu. Pokaźne wykorzystanie połączone z niedużą wielkością mebla sprawiło, że konsole stały się niesamowicie modne. Konsola Inelo Z5 w designerskiej kolorystyce ascetycznego drewna połączonego z kolorem czarnym jest nad wyraz szykowna. nieprzeciętnie znajdzie się w środku w stylu minimalistycznym, postępowym czy też industrialnym. genialnie zaakcentuje charakter pomieszczenia i z całą pewnością zwróci na siebie uwagę każdego, kto pojawi się w Twoim wnętrzu!

znakomite ręczne wykonanie i jakość służąca lata</

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.