Moje konto

W tej kategorii nie udało się znaleźć dokładnie takich produktów

Poniżej znajdziesz wszystkie produkty w kategorii Pozostałe meble do sypialni.

Pozostałe meble do sypialni

10038 produktów z 25 sklepów

strona 1 z 502

Materac Afrodyta, Rozmiar - 80x200 cm, Pokrowiec - Jersey, Dostawa O zł, Raty O%

Producent Janpol

… rozwiązanie dla każdej sypialni. Materac dzięki zastosowaniu 7 strefowej sprężyny kieszeniowej gwarantuje punktowe podparcie ciała. Materac rehabilitacyjny, dwustronny obłożony 2 cm pianki zapewniającej odpowiednią twardość oraz 2 cm warstwą elastycznego lateksu. Wkład materaca zamknięty w wysokiej jakości pokrowcu lato/zima z tkaniny żakardowej lub pokrowcu do prania Jersey. … SZCZEGÓŁY →

O kategorii Pozostałe meble do sypialni

Sypialnia to miejsce gdzie spędzamy dużą część czasu, jaki jesteśmy w domu. Warto więc zatroszczyć się o odpowiednie urządzenie tego pokoju, tak aby czuć się w nim swobodnie i komfortowo. W szerokim katalogu produktów, mebli i innych urządzeń do sypialnie możemy znaleźć wszystko, co jest niezbędne do praktycznego i ładnego urządzenia tego pokoju.

W kategorii odnoszącej się do pozostałych mebli do sypialni znajduje się wiele ciekawych przedmiotów, ktore nie znaleźliśmy nigdzie w kategoriach powyżej, a które mogą całkowicie odmienić obraz sypialni. Od małych zestawów szafek a po całe zestawy łóżkowe niezawarte w innych kategoriach skończywszy. Ciekawym przedmiotem zaprezentowanym w katalogu jest parawan, który może przedzielić wizualnie część pokoju. Taki niecodzienny przedmiot może zasłonić cześć pokoju, która nie jest przeznaczona do oglądania np. przez gości. Oprócz parawanów w katalogu znajdują się bardziej przyziemne przedmioty, jak wkłady do łóżka, czyli drewniane listwy pod materac, wieszaki podręczne na ubrania czy szafki pod telewizor. Szeroki wybór produktów przygotowały firmy specjalizujące się w urządzaniu wnętrz, tj. Forte, Visby czy Black Red White. Łatwy system wyszukiwania pozwala na precyzyjne określenie m.in. kwoty jaką jest się w stanie wydać na te i podobne dodatki do sypialni.

Sprawdź też